Trwa ładowanie...
d4lvq3g

Julia Oleś, była dziewczyna Kamila Durczoka, była w toksycznych związkach

Julia Oleś, która do niedawna była partnerką Kamila Durczoka, przyznała publicznie, że żyła w toksycznych związkach. Udało jej się wyplątać i dziś przestrzega przed niebezpiecznymi relacjami swoje fanki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Oleś była związana z Kamilem Durczokiem
Julia Oleś była związana z Kamilem Durczokiem (ONS.pl)
d4lvq3g

Związek Kamila Durczoka z Julią Oleś od początku wywoływał sporo kontrowersji. Rodzinne zawirowania obojga i duża różnica wieku (parę dzieliły aż 22 lata) sprawiły, że romans dziennikarza i blogerki był szeroko komentowany w mediach. Gdy o parze wreszcie zrobiło się cicho, w połowie 2018 r. gruchnęła wiadomość, że ich uczucie wygasło. Ale od początku.

ZOBACZ WIDEO: Kamil Durczok prowadził pod wpływem alkoholu. Dziennikarz przeprasza

Kamil Durczok o swoim nowym związku poinformował wszystkich najpierw na Facebooku. Dopiero na początku sierpnia 2017 r. na Instagramie opublikował zdjęcie z tajemniczą kobietą. Choć początkowo nie pokazał twarzy swojej ukochanej, media szybko odkryły, że jest nią Julia Oleś. 28-latka była dziennikarką i zastępcą Durczoka w jego portalu internetowym.

d4lvq3g

Co ciekawe, para poznała się dobrych kilkanaście lat temu. Dziennikarz kojarzył Julię z czasów jej dzieciństwa, bowiem jest córką jego znajomego. Początki ich związku nie należały jednak do najłatwiejszych. Gdy wybuchło między nimi uczucie, Oleś była jeszcze mężatką i wychowywała synka Maksymiliana.

Gdy udało jej się rozwieść z mężem, przestała ukrywać, że Durczok jest dla niej kimś więcej niż tylko przyjacielem i kolegą z pracy. W jej mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się wspólne zdjęcia, pod którymi nie brakowało romantycznych wyznań. Mało tego, Julia zaczęła nawet namawiać Kamila na dziecko. Niestety, to już przeszłość.

PRZECZYTAJ TEŻ: Kamil Durczok pokrzyżował plany Julii Oleś. Musiała przesunąć premierę książki

Dzisiaj para żyje osobno. Durczok boryka się z poważnymi problemami z prawem, a Oleś zajęła się wspieraniem kobiet i motywowaniem ich do działania. Ostatnio dziennikarka opublikowała serię podcastów, w których opowiada m.in. o niebezpiecznych związkach i przestrzega przed nimi innych. Wypowiada się nie tylko na temat toksycznych relacji, ale również zdradza, że sama miała poważne problemy z byłymi partnerami.

d4lvq3g

- Toksyczny jest każdy związek, który wysysa z ciebie życia, zamiast cię rozwijać. (...) Przemoc psychiczna, to rodzaj przemocy, z którą najczęściej miałam do czynienia w swoim życiu. (...) To jest zazdrość, ciągła krytyka, budowanie przeświadczenia w partnerze, że jest niewystarczająco dobry. To jest ciągła kontrola, sprawdzanie co robi, z kim i gdzie. Też kontrola rozumiana jako chęć zmiany partnera. Obwinianie go i manipulacja, izolowanie od jego bliskich, szantaż emocjonalny. (...) Często mówi się, że to takie osoby, które "kochają za bardzo". Na tym polega ta patologia - powiedziała w najnowszym filmiku zatytułowanym "Toksyczne związki - czyli kiedy miłość zabija".

Oleś wyznała na koniec, że sama nieustannie wchodziła w niebezpieczne relacje, które kończyły się dla niej fatalnie.

- U mnie to wyglądało tak, że uważałam, że za tę chwilę spokoju powinnam płacić swoją wdzięcznością. Podziękować mojemu oprawcy za to, że postanowił dać mi chwilę wytchnienia. I to jest naprawdę fascynujące, jak długo wierzyłam, że to już był ostatni raz. (...) Znosiłam więcej, niż kiedykolwiek wcześniej. Za każdym razem w tej fazie przemocy - tak to nazwijmy - obserwowałam, jak przesuwane są moje granice tolerancji, wytrzymałości i jak sama sobie na to pozwalam, jak sama nie potrafię powiedzieć "stop" - podsumowała. Spodziewaliście się takiego wyznania?

d4lvq3g

Podziel się opinią

Share

d4lvq3g

d4lvq3g