Trwa ładowanie...
d361rme

Kamil Durczok pokrzyżował plany Julii Oleś. Musiała przesunąć premierę książki

Julia Oleś kilka miesięcy temu zapowiadała w mediach społecznościowych, że pisze książkę. Niestety, ujrzy ona światło dzienne później niż planowała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Oleś
Julia Oleś (Instagram.com)
d361rme

Kamil Durczok od kilku lat jest na językach wszystkich mediów w Polsce. Zaczęło się od głośnej afery w TVN, kiedy to dziennikarz został oskarżony o molestowanie seksualne i mobbing. Wówczas murem stanęła za nim cała rodzina, która wspierała go w tym burzliwym czasie.

Kiedy sprawa przycichła, Durczok postanowił otworzyć swój portal internetowy. Jedną z osób, która tam pracowała była Julia Oleś, jego późniejsza partnerka. O 22 lata młodsza dziewczyna była już znana wcześniej ze swojej działalności w sieci. Julia prowadzi bowiem poczytny blog lifestyle'owy.

ZOBACZ: Kamil Durczok prowadził pod wpływem alkoholu. Dziennikarz przeprasza

Zakochani chętnie afiszowali się ze swoim uczuciem w mediach społecznościowych. Oleś pojawiła się nawet u boku Kamila na czerwonym dywanie, a jeszcze niedawno wspólnie bawili się na weselu u Mai Bohosiewicz.

d361rme

Para miewała kryzysy w trakcie trwania związku. Raz nawet doszło do rozstania, ale ostatecznie wrócili do siebie.

Jedak w końcu Oleś i Durczok rozstali się. Mimo to dziewczyna nie do końca odcięła się od byłego partnera. Kiedy w wakacje pijany dziennikarz spowodował wypadek na trasie, media nie dawały jej spokoju. Julia Oleś musiała podjąć stanowcze kroki.

- Książka miała ukazać się jesienią, ale ostatnie wydarzenia związane z moją przeszłością sprawiły, że musiałam przełożyć premierę na styczeń - mówiła ostatnio na Instagramie.

Z jej wypowiedzi wynikało, że chodzi o sprawę Kamila Durczoka i fakt, że prowadził auto pod wpływem alkoholu.

d361rme

- Po tej medialnej burzy pod moim domem wystawali paparazzi. Nie była to dla mnie komfortowa sytuacja. Z punktu sprzedażowego decyzja o premierze książki w terminie byłaby najlepsza, ale nie chciałam płynąć na tej negatywnej energii - podsumowała.

Przeczytaj: Kamil Durczok nie trafi do aresztu. Zapadła decyzja prokuratury

Ostatnio Kamil Durczok znowu ma problemy. Dziennikarz przyznał się do tego, że sfałszował podpis byłej żony na wekslu. Grozi mu za to od 5 do 25 lat więzienia. Czy Julia Oleś znowu przesunie premierę książki? Na razie nie skomentowała, czy bierze pod uwagę taką opcję.

d361rme

Podziel się opinią

Share
d361rme
d361rme