Trwa ładowanie...
d1ofdhs

Julia Wieniawa pochwaliła się zdjęciem. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół

Julia Wieniawa jest rozchwytywana. Tym razem wyjechała do Bangkoku, by kręcić film Patryka Vegi. Jedno zdjęcie zwróciło szczególną uwagę fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Julia Wieniawa wyjechała do Bangkoku
Julia Wieniawa wyjechała do Bangkoku (East News, Fot: East News)
d1ofdhs

Julia Wieniawa jest najpopularniejszą aktorką młodego pokolenia. Jej kariera nabrała nieprawdopodobnego rozpędu, a dziś "biją się" o nią największe marki. Jest młoda, zdolna i wszechstronna. Julia ma naprawdę wielki talent i jak najbardziej potrafi to wykorzystać.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa: Kobiety potrafią znieść więcej

Nowy rok, nowe wyzwania. Okazuje się, że Julia zagra w kolejnej produkcji Patryka Vegi. Wieniawa oczywiście nie szczędzi fanom zdjęć z wyjazdu i chwali się nimi na instagramowym profilu. Jak widać, umiejętnie korzysta z uroków Bangkoku. Między pracą znajduje czas na przyjemności.

Kiedy wszyscy komplementowali stylizację Julii, niektórzy nieco się zmartwili. Zauważyli na zdjęciu coś niepokojącego. "A co ci się stało na brzuchu?" - padły pytania. Chodzi o czerwoną plamę. Julia Wieniawa szybko odpowiedziała. "Dowiesz się w kinie" - podsumowała i tym samym dała jasno znać, że jest to tylko charakteryzacja na potrzeby filmu Vegi. Fani mogą zatem odetchnąć z ulgą!

d1ofdhs

Też zwróciliście uwagę na plamy na brzuchu Wieniawy?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1ofdhs

Podziel się opinią

Share
d1ofdhs
d1ofdhs