Trwa ładowanie...

Design by Śliwka Nałęczowska. Małgorzata Socha w nowej roli - jest jurorką konkursu

Małgorzata Socha, utalentowana aktorka, gwiazda popularnych seriali podjęła się kolejnego wyzwania. Została przewodniczącą jury konkursu Design by Śliwka Nałęczowska.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Design by Śliwka Nałęczowska. Małgorzata Socha w nowej roli - jest jurorką konkursuŹródło: Pixabay.com
d32eret
d32eret

1 lutego wystartowała druga edycja wydarzenia – tym razem artyści, profesjonaliści lub amatorzy, pasjonujący się designem mają za zadanie wykonać grafikę na puszki pralin. Osoby, które zgłoszą się do konkursu, powinny przygotować prace spełniające ważny warunek. Jest nim interpretacja hasła "Śliwka Nałęczowska - polski specjał na prezent. Idealny upominek z Polski".

Jurorzy – najlepszy możliwy skład

Małgorzata Socha jest nie tylko aktorką, ale i wielbicielką dobrego designu oraz pięknych wnętrz. Nic więc dziwnego, że jej nazwisko pojawiło się w składzie jurorskim. Zgłoszone prace będzie oceniać razem z Olką Osadzińską, ilustratorką, oraz prof. Ksawerym Piwockim, dziekanem Wydziału Wzornictwa, byłym rektorem warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Design by Śliwka Nałęczowska Materiały prasowe
Design by Śliwka Nałęczowska Źródło: Materiały prasowe

Osadzińska jest uważana za jedną z najlepszych polskich ilustratorek, a jej prace są doceniane nie tylko w naszym kraju. Z kolei prof. Piwocki od kilkudziesięciu lat tworzy i promuje polski design i grafikę. Jest też autorytetem dla studentów ASP.

d32eret

Kolejnymi jurorkami są Lena Pianovska, członkini zarządu Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej oraz projektantka i Katarzyna Brągiel, która zwyciężyła w poprzedniej, pierwszej edycji konkursu. Studentka wzornictwa na ASP pokonała aż ponad 600 rywali. Jej projekt został nagrodzony 10 tys. zł.

Tak było rok temu

Do pierwszej edycji konkursu Design by Śliwka Nałęczowska nadesłano ponad 1000 zgłoszeń, jednak nie wszystkie spełniały wymogi formalne. Sędziowie ostatecznie oceniali 661 bardzo kreatywnych prac, ale torba, kubek i apaszka stworzone przez Brągiel okazały się najlepsze.

Design by Śliwka Nałęczowska Materiały prasowe
Design by Śliwka Nałęczowska Źródło: Materiały prasowe

Wszystkie projekty przeszły przez ręce znamienitych jurorek. W składzie sędziowskim znajdowały się Sonia Bohosiewicz, aktorka, Paulina Sykut-Jeżyna, dziennikarka i prezenterka, Agnieszka Stopyra, ilustratorka i graficzka. Paniami przewodziła Lidia Kalita, świetna projektantka mody.

d32eret

Konkurs odbił się echem w mediach i świecie artystycznym, a przedmioty zaprojektowane przez zwyciężczynię trafiły do osób biorących udział w loterii Stylowe Śliwkobranie 2018. Nie pozostały więc suchymi projektami, a zyskały prawdziwe życie. Laureaci otrzymali nie tylko nagrody pieniężne, ale i satysfakcję – ich prace ucieszyły wielbicieli słodyczy.

Design by Śliwka Nałęczowska Materiały prasowe
Design by Śliwka Nałęczowska Źródło: Materiały prasowe

Zgłoś się! Nagrody czekają

Teraz pora na odkrycie kolejnych talentów. Druga odsłona konkursu ruszyła 1 lutego. Do wygrania są atrakcyjne nagrody. Za pierwsze miejsce laureat otrzyma kwotę 10 tys. zł, za drugie 7 tys. zł, a za trzecie 5 tys. zł. Wszyscy zwycięzcy "z podium" mogą liczyć również na zapas Śliwki Nałęczowskiej. Słodkie upominki trafią także do osób, które zajmą miejsca od 4 do 12.

d32eret

Już można się zgłaszać! Prace należy przesyłać do 20 marca poprzez stronę www.designbysliwkanaleczowska.pl.

Konkurs, który ma na celu promowanie młodych twórców, grafików oraz projektantów, zostanie rozstrzygnięty 16 kwietnia 2019 r. Uroczyste ogłoszenie wyników odbędzie się w Warszawie podczas konferencji.

TUTAJ znajdziecie regulamin.

Śliwka Nałęczowska

Organizator, polska marka pralin z portfolio spółki Colian, Śliwka Nałęczowska, postanowiła wesprzeć zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Warto się zgłosić!

d32eret

Marka ma ponad półwieczną tradycję w produkowaniu najwyższej jakości śliwek w czekoladzie. Pyszne owoce w masie kakaowej, zatopione w deserowej czekoladzie cieszą się niesłabnącą popularnością w kraju i na całym świecie. Śliwka Nałęczowska to jedyne w swoim rodzaju, unikatowe połączenie natury i tradycji.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d32eret
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32eret