Trwa ładowanie...
ddj92s4

Justin Bieber wypuścił dokument o sobie, nagrał singiel i zapowiedział album. Inspirowała go żona

Justin Bieber sprawił fanom niespodziankę. Z okazji premiery pierwszego odcinka dokumentu o wokaliście "Seasons" wydał też singiel "Get Me". Już mówi się, że inspiracją do napisania utworu była jego żona Hailey Baldwin.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justin Bieber ma dużo dobrych wieści dla fanów
Justin Bieber ma dużo dobrych wieści dla fanów (East News)
ddj92s4

Właśnie ukazał się 1. odcinek dokumentu "Justin Bieber: Seasons". Nagrania rozpoczęły się w maju 2019 r. Na początku ukazany jest jego powrót do branży muzycznej po odwołaniu koncertów w 2017 r. Widzimy nagranie z koncertu na festiwalu Coachella, kiedy wystąpił u boku Ariany Grande. Choć początkowo zastanawiał się, czy przyjąć zaproszenie, to po występie stwierdził, że to jest odpowiedni moment na powrót do pracy.

W dokumencie pojawiają się także Hailey Baldwin, żona Justina, menadżer Scooter Braun, Allison Kaye z managementu oraz Ryan Good, przyjaciel i współzałożyciel Drew House, marki Biebera.

Dokument "Get Me" jest dostępny w ramach YouTube Originals i konta premium na stronie. Kolejne odcinki będą się pojawiać co tydzień w poniedziałki i środy.

ddj92s4

Jednak to nie koniec dobrych wieści dla jego fanów. Oprócz dokumenty Bieber wydał nowy singiel "Get Me", w którym gościnnie zaśpiewała utalentowana wokalistka Kehlani. Na dodatek artysta zapowiedział, że już 14 lutego ukaże się jego najnowszy album "Changes".

Pojawiają się już teorie, że do nagrania piosenki i albumu mocno zainspirowała Biebera żona, ich miłość i relacja, ponieważ w tekście "Get Me" i wcześniej wydanego "Yummy" można doszukać się aluzji do ich życia.

ddj92s4

Podziel się opinią

Share
ddj92s4
ddj92s4