Trwa ładowanie...
d3la4ne

Justin Bieber walczy z chorobą. Niedawno usłyszał diagnozę

Justin Bieber zamieścił na Instagramie odnośnik do artykułu, w którym po raz pierwszy ujawnia prawdę o problemach zdrowotnych. "Ludzie mówią, że Justin Bieber wygląda jak g…o, bierze narkotyki itp." – zaczął swój wpis, podając prawdziwe źródło nie najlepszej kondycji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justin Bieber dowiedział się, że choruje na boreliozę i chroniczną mononukleozę
Justin Bieber dowiedział się, że choruje na boreliozę i chroniczną mononukleozę (Getty Images)
d3la4ne

Justin Bieber wydał niedawno pierwszy singiel po pięciu latach przerwy. Fani i hejterzy mieli różne wytłumaczenia jego nieobecności na scenie, ale zapewne nikt nie przypuszczał, że 25-latek zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W artykule "TMZ" wyznał, że sam dopiero niedawno dowiedział się, że choruje na boreliozę. Na dodatek wystąpił u niego poważny przypadek chronicznej mononukleozy.

Obejrzyj: Choruje na chroniczną boreliozę. Lekarze nie potrafią jej pomóc

Bieber wylicza, że choroba wpłynęła negatywnie na jego skórę, funkcje mózgu, spowodowała spadek energii i pogorszenie się ogólnego stanu zdrowia.

d3la4ne

"Wszystko to będzie dokładnie wytłumaczone w serialu dokumentalnym, który zamieszczę wkrótce na YouTube" – zapowiedział młody gwiazdor.

Bieber dodał, że ostatnie lata były dla niego trudne, ale właściwe leczenie mu pomaga. Choć jak sam podkreśla, jego przypadek jest na razie nieuleczalny.

Przypomnijmy, że kilka lat temu w podobnej sytuacji była Avril Lavigne. O jej chorobie mówiło się już w 2015 r., ale artystka przez długi czas nie wiedziała, co jest przyczyną jej fatalnego samopoczucia

d3la4ne

Podstępna choroba najpierw długo nie dawała o sobie znać, a później stała się prawdziwą zmorą lekarzy. Specjaliści nie potrafili postawić właściwej diagnozy i nic nie pomagało. Avril tygodniami nie miała siły chodzić, jeść, pojawiły się też problemy z oddychaniem. W szpitalu usłyszała, że to depresja albo zwykłe przemęczenie.

Dopiero po dłuższym czasie odkryto, że w jej ciele rozprzestrzeniło się zakażenie boreliozą.

d3la4ne

Podziel się opinią

Share

d3la4ne

d3la4ne