Trwa ładowanie...
d8j0lhh

Justin Theroux złożył Jennifer Aniston życzenia urodzinowe. Poznaliśmy jej ksywkę

Jennifer Aniston 11 lutego świętowała 51. urodziny. O jej dniu nie zapomniał były mąż, Justin Theroux. Nazwał ją w pieszczotliwy sposób, co zwróciło uwagę mediów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Aniston
Jennifer Aniston (East News, Fot: East News)
d8j0lhh

Jennifer Aniston skończyła 11 lutego 51 lat. W morzu życzeń urodzinowych najbardziej w oczy rzucają się te od jej byłego męża. Justin Theroux opublikował urodzinowy post, w którym zwrócił się do gwiazdy prawdopodobnie tak, jak robił to, gdy byli jeszcze razem.

"W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Blanka Lipińska: Nigdy nie będę matką

- Chwytając 2020 i kolejny rok niczym Jennifer Aniston - napisał były mąż aktorki na swoim Insta Story.

    Instagram.com
(Instagram.com, Fot: Instagram)

Poniżej Justin dodał: "wszystkiego najlepszego". Co więcej, zdradził, jak mówią na nią znajomi. Poznajcie pieszczotliwy pseudonim Jennifer Aniston.

d8j0lhh

Wśród przyjaciół jej ksywką jest tajemnicze "B".

Nie wiadomo, co oznacza ten skrót. Domyślamy się jedynie, że związany jest z tym, jak byli małżonkowie zwracali się do siebie za czasów, kiedy byli razem.

Przypomnijmy, że para pobrała się 5 sierpnia 2015 r. Po dwóch i pół roku małżeństwa, a dokładniej 15 lutego 2018 roku, Justin i Jennifer ogłosili separację.

Jeszcze niedawno mówiło się o bliskiej relacji Jennifer Aniston i Brada Pitta. Ale najbardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, że aktorka po prostu utrzymuje dobry kontakt z byłymi małżonkami.

d8j0lhh

Podziel się opinią

Share
d8j0lhh
d8j0lhh