Trwa ładowanie...
d4jp3xd

Jennifer Aniston i Brad Pitt udali się razem na wakacje? Tabloid snuje niestworzone teorie

Według jednego z australijskich tabloidów Jennifer Aniston i Brad Pitt wyruszyli na wakacje do Włoch. "Ujawniono" też, jaki miałby być powód wspólnej wycieczki. Media plotkarskie zupełnie odpływają.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Aniston i Brad Pitt udali się razem na wakacje? Tabloid snuje ciekawe teorie
Jennifer Aniston i Brad Pitt udali się razem na wakacje? Tabloid snuje ciekawe teorie (Getty Images)
d4jp3xd

Na początku tego roku zagraniczne media oszalały na punkcie domniemanego powrotu Jennifer Aniston do Brada Pitta. Byli małżonkowie spotkali się na gali SAG Awards 2020, gdzie obydwoje odebrali nagrody za swoje role, po czym wzajemnie sobie pogratulowali. Wywołało to falę spekulacji o ich domniemanym powrocie, a niektóre tabloidy snuły już wizję o ponownym ślubie.

ZOBACZ TAKŻE: Jennifer Aniston i Brad Pitt pokażą się razem po latach?

Australijski tabloid “New Weekly” twierdzi nawet, że Pitt z Aniston spodziewają się dziecka. Gwiazdor "Pewnego razu w… Hollywood" miał ponoć zabrać byłą żonę do Włoch, a konkretnie do willi George’a Clooneya.

d4jp3xd

- Tuż przed tym, jak Brad miał wskoczyć w prywatny odrzutowiec lecący do Londynu, poranne mdłości zaczęły ją strasznie nękać. Z tego powodu nie chciał jej z tym zostawić - powiedział informator tabloidowi.

- George jest tak podekscytowany, że Jen i Brad wrócili do siebie, że ofiarował im swój dom. Załatwił im nawet najlepszego lekarza w regionie, który pomógł Jen w chorobie i leczył ją wszelkiego rodzaju naturalnymi lekami i napojami uspokajającymi żołądek - dodaje.

To nie koniec ich wspólnych przygód. Brad miał ponoć zabierać Jen m.in. na rejs jachtem wokół jeziora Como.

- Jen czuje się jak bogini i powiedziała przyjaciołom, że to wynagradza jej częściowo to, że zostawił ją dla Angeliny Jolie. Brad jest bardzo szczęśliwy, że to robi. Chce cieszyć się każdą sekundą tego cennego czasu razem i nie obchodzi go, że przegapił nagrodę. Przysięga, że Jen i ich maleństwo są na pierwszym miejscu - twierdzi źródło.

Oczywiście radzimy wam brać tego typu rewelacje z przymrużeniem oka.

d4jp3xd

Podziel się opinią

Share
d4jp3xd
d4jp3xd