Trwa ładowanie...
d1cbkuw

Justyna Żyła nadal ma żal do byłego męża. Opowiedziała o sprawie sprzed lat

Justyna Żyła i Piotr Żyła rozstali się w 2018 r. Nie obyło się bez skandalu. Okazuje się, że Justyna nadal ma żal do skoczka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Żyła nadal ma żal do Piotra Żyły
Justyna Żyła nadal ma żal do Piotra Żyły (ONS)
d1cbkuw

Justyna Żyła rozwiodła się z Piotrem, skoczkiem narciarskim, w listopadzie 2018 r. Rozgłos, jaki nadała sprawie, szybko zrobił z niej celebrytkę. Była jedną z uczestniczek ostatniej edycji show Polsatu "Taniec z gwiazdami". Prowadziła program “Pierzemy brudy do czysta” na kanale Active Family. Wzięła udział w sesji dla "Playboya". Na Instagramie obserwuje ją ponad 70 tys. osób, z którymi dzieli się zdjęciami i informacjami z życia prywatnego.

Wydawać by się mogło, że małżeństwo ma już za sobą czasy, w których publicznie prało brudy związane ze swoim rozstaniem. Ale teraz w rozmowie z Jastrząb Post Żyła znów wspominała swój nieudany związek:

- Miałam wiele momentów, kiedy brakowało mi pewności siebie. Kompleksy były ogromne. Masz sławnego męża, wychodzisz na imprezy, a jesteś tylko zwykłą matką Polką, która siedzi w domu i zajmuje się dziećmi. Wstydziłam się niektórych wyjść, żeby ubrać odważniejszą sukienkę itd. Ale z czasem to minęło – powiedziała.

d1cbkuw

Zobacz także: Justyna Żyła przekonuje: "Nie brakowało mi treningów"

Powiedziała też, że Piotr nie rozumiał jej ówczesnych problemów: - Dla niektórych mężczyzn to jest temat, który był mało ważny, komfortowy i niepotrzebny do dalszej konwersacji. Potem kobieta tłumi to w sobie i popada w głębsze zawirowania, jeżeli chodzi o psychikę. Ale na szczęście udało mi się wyjść z tego obronną ręką.

Justyna i Piotr Żyła dzielą się opieką nad dwójką dzieci. W związku z tym nadal pozostają w kontakcie: - Mamy relacje jak pary po rozwodzie. Nie będziemy sobie pić z dziubków. Jest naturalnie. Przyjeżdża po dzieci, odbiera i tyle. O tym, co nam potrzeba rozmawiać, to rozmawiamy. Tyle.

d1cbkuw

Podziel się opinią

Share
d1cbkuw
d1cbkuw