Trwa ładowanie...
dpzrplj

Kacper Blonsky i Julia Kostera oficjalnie razem. Potwierdzili już kolejny raz

Ta relacja długo pozostawała zagadką dla fanów Teamu X. Kacper Blonsky i Julia Kostera w końcu postanowili się ujawnić.
Share
Kacper Blonsky potwierdził związek.
Kacper Blonsky potwierdził związek.Źródło: Instagram.com
dpzrplj

Kacper Blonsky to były już członek Teamu X, zaś Julia Kostera wciąż do niego należy. Ich relacja jest tym, co niezwykle interesuje fanów. Przez długi czas oboje zaprzeczali, choć pytań dotyczących ich rzekomego związku dostawali naprawdę dużo. Nie przyznawali się do niczego, wciąż twierdzili, że są tylko dobrymi znajomymi. Widzowie wiedzieli jednak co się święci – już od dawna przeczuwali, że tę dwójkę łączy znacznie więcej niż tylko przyjaźń. Czy mieli rację? Teraz nie ma już wątpliwości.

Kacper Blonsky i Julia Kostera niedawno ujawnili swój związek. Na instagramowym profilu chłopaka już jakiś czas temu pojawiło się ich wspólne zdjęcie. Wychodzi na to, że takie potwierdzenie nie było wystarczające.

dpzrplj

Na InstaStory Julii pojawiło się nagranie, na którym Kacper bezpośrednio stwierdza: "Tak, jesteśmy razem". Dla jeszcze większego upewnienia fanów w tym, jak jest, Blonsky opublikował zdjęcie, na którym jest on i jego ukochana. Podpis pod fotką brzmi "It’s not a prank", natomiast Marcin Dubiel postanowił wtrącić się w temat i zażartował, że nawet domownicy Teamu X nie spodziewali się tego związku.

Myśleliście, że ta relacja rozwinie się na tyle mocno, że Kacper Blonsky i Julia Kostera będą razem?

Blanka Lipińska: Nigdy nie będę matką

dpzrplj

Podziel się opinią

Share
dpzrplj
dpzrplj