Trwa ładowanie...
dunzi0m

Kacper Blonsky kontra Friz. Jednostronna wojna youtuberów

Jak dotąd raczej nie mówiło się o rywalizacji pomiędzy youtuberami. Kilka dni temu Kacper Blonsky wytoczył ciężkie działo. Wojna jest jednak jednostronna, gdyż Friz na zaczepki nie odpowiedział.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Friz nie odpowiada na zaczepki.
Friz nie odpowiada na zaczepki. (Instagram.com)
dunzi0m

Kacper Blonsky należy do Teamu X, natomiast Friz do Ekipy. Można nawet stwierdzić, że są to dwa youtubowe klany. Dotychczas wszystko było między nimi jak najbardziej w porządku. Kilka dni temu Blonsky postanowił zareagować na żart swojego rywala i zrobić z niego aferę. W jednym ze swoich filmów Friz stwierdził, że dużo prostsze było załatwienie potrzeby fizjologicznej przy piosence Kacpra niż bez niej. Autorowi "Crushera" okazało się to mocno nie w smak – zupełnie nie zrozumiał żartu, który, choć niskich lotów, był wyczuwalny.

Kacper Blonsky nie mógł jednak powstrzymać się przed tym, by w ogromnych emocjach, które mu w tamtym momencie towarzyszyły, nie nagrać kilku InstaStories - prowadził w tym momencie auto. Powiedział koledze, że jest fałszywy i pajacuje.

dunzi0m

Zdaniem niektórych internautów nie chodziło o żart, lecz o popularność. Friz jest jednym z najsławniejszych twórców na polskim YouTubie. Kacper zaś, choć też popularny, postanowił wyliczyć członkowi Ekipy, ile ma lajków pod zdjęciami na Instagramie.

Friz nie odniósł się do sprawy.

dunzi0m

Podziel się opinią

Share

dunzi0m

dunzi0m