Trwa ładowanie...

Kacper Blonsky kontra Friz. Jednostronna wojna youtuberów

Jak dotąd raczej nie mówiło się o rywalizacji pomiędzy youtuberami. Kilka dni temu Kacper Blonsky wytoczył ciężkie działo. Wojna jest jednak jednostronna, gdyż Friz na zaczepki nie odpowiedział.

Kacper Blonsky kontra Friz. Jednostronna wojna youtuberówŹródło: Instagram.com
d109cje
d109cje

Kacper Blonsky należy do Teamu X, natomiast Friz do Ekipy. Można nawet stwierdzić, że są to dwa youtubowe klany. Dotychczas wszystko było między nimi jak najbardziej w porządku. Kilka dni temu Blonsky postanowił zareagować na żart swojego rywala i zrobić z niego aferę. W jednym ze swoich filmów Friz stwierdził, że dużo prostsze było załatwienie potrzeby fizjologicznej przy piosence Kacpra niż bez niej. Autorowi "Crushera" okazało się to mocno nie w smak – zupełnie nie zrozumiał żartu, który, choć niskich lotów, był wyczuwalny.

Kacper Blonsky nie mógł jednak powstrzymać się przed tym, by w ogromnych emocjach, które mu w tamtym momencie towarzyszyły, nie nagrać kilku InstaStories - prowadził w tym momencie auto. Powiedział koledze, że jest fałszywy i pajacuje.

Zdaniem niektórych internautów nie chodziło o żart, lecz o popularność. Friz jest jednym z najsławniejszych twórców na polskim YouTubie. Kacper zaś, choć też popularny, postanowił wyliczyć członkowi Ekipy, ile ma lajków pod zdjęciami na Instagramie.

Friz nie odniósł się do sprawy.

d109cje
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d109cje