Trwa ładowanie...
d1it3t4

Karolina Pisarek na nietypowej randce. Fani są zachwyceni

Karolina Pisarek przełamuje stereotyp o idealnej randce w ekskluzywnej restauracji w blasku świec. Modelka wybrała się ze swoim chłopakiem na dosyć nietypowe spotkanie, a do szczęścia nie było jej potrzeba luksusów. Fani od razu się zachwycili.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Pisarek jest szczęśliwie zakochana.
Karolina Pisarek jest szczęśliwie zakochana. (ONS.pl)
d1it3t4

Karolina Pisarek już od ponad dwóch lat jest w związku z brazylijskim modelem Danielem Matsunagą. Ich związek od samego początku wystawiony jest na próbę odległości. Miłość jest jednak silniejsza od dzielących parę kilometrów i wciąż tworzą oni dobrany duet.

Wygospodarowanie czasu na spotkania z ukochanym jest dla Pisarek prawdziwym wyzwaniem. Oboje są bardzo zajęci pracą, przez co niektórzy wróżą im koniec znajomości. Na szczęście nie zapowiada się na to. Modelka spotyka się ze swoim chłopakiem kiedy tylko istnieje taka możliwość. W pozostałym czasie są ze sobą w stałym kontakcie. Złośliwi nie mają więc żadnych podstaw ku temu, by źle im życzyć.

d1it3t4

Karolina Pisarek obecnie spędza czas ze swoim ukochanym na Filipinach. Fani są zachwyceni zdjęciem, jakim pochwalił się na swoim instagramowym profilu Matsunaga. Para nie wybrała się na typową randkę w ekskluzywnej restauracji. Zamiast tego poszli na szaszłyki.

A co Wy sądzicie o takiej randce?

d1it3t4

Podziel się opinią

Share

d1it3t4

d1it3t4