Trwa ładowanie...
d4lubni

Karolina Pisarek świętuje 2. rocznicę swojego związku. Kim jest jej partner?

Karolina Pisarek od 2 lat tworzy udany związek. Po nieudanej relacji z Damianem Kordasem celebrytka znalazła szczęście u boku nowego partnera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Pisarek świętuje 2. rocznicę swojego związku. Kim jest jej partner?
Karolina Pisarek świętuje 2. rocznicę swojego związku. Kim jest jej partner? (East News)
d4lubni

Karolina Pisarek świętuje 2. rocznicę swojego związku

Karolina Pisarek od 2 lat jest szczęśliwie zakochana. Na swoim Instagramie chętnie dzieli się uroczymi zdjęciami ze swoim 28-letnim chłopakiem, Danielem Kenji Matsunaga. Para tworzy związek na odległość, co w wielu przypadkach kończy się niepowodzeniem. Jednak modelka często bywa na Filipinach, skąd pochodzi jej chłopak, a Daniel stara się regularnie odwiedzać Polskę.

Karolina i Daniel bez cienia wątpliwości tworzą bardzo dobraną parę. Ona jest piękna i delikatną blondynką, a on brunetem o egzotycznej urodzie. Obydwoje związani są z show-biznesem, w którym odnoszą ogromne sukcesy.

d4lubni

Na swoim Instagramie Pisarek umieściła zdjęcia ze swoim chłopakiem z okazji 2. rocznicy związku.

"Czas leci tak szybko, z Tobą nawet szybciej ! Jestem wdzięczna, że Bóg połączył nasze drogi. Niesamowicie doceniam Twoją obecność w moim życiu, dziękuję za to, kim jesteś. Dziękuję za wspólne, cudowne 2 lata. Modlę się o więcej błogosławieństwa dla nas obojga. Tęsknię za Tobą i nie mogę się doczekać, aż niedługo Cię zobaczę." - napisała na Instagramie.

Kim jest partner Karoliny Pisarek?

Daniel Kenji Matsunaga pochodzi z Brazylii, a swoją egzotyczną urodę ma po swoim ojcu, który z pochodzenia jest pół-Brazylijczykiem i pół-Japończykiem. Karolina Pisarek w rozmowie z “Wideoportalem” zdradziło nieco więcej informacji na temat swojego partnera.

d4lubni

"Mój mężczyzna jest aktorem, modelem, piłkarzem, więc wszystko w jednym. Jest nawet piosenkarzem. Pracuje w show-biznesie już dziewięć lat. Ja jestem w show-biznesie od czterech lat. Podoba mi się, że ma wyrozumiałość, jeśli chodzi o moje podróże, o godziny pracy. To nie jest praca w określonych godzinach, tylko czasem zdarzają się długie godziny na planie. Często nie jestem dostępna, ale to działa w dwie strony, bo on często dostępny też nie jest ze względu na pracę" - mówi Pisarek.

Danie jest 6 lat starszy od Karoliny. Na ten moment nie wiadomo jeszcze, czy para planuje ślub.

"Jeszcze zaręczyn nie było. Natomiast cieszymy się każdą chwilą, cieszymy się sobą. Skupiamy się i na związku i na pracy. I oby tak dalej. Kiedy co będzie, zobaczymy." - powiedziała Karolina Pisarek.

d4lubni

Podziel się opinią

Share
d4lubni
d4lubni