Trwa ładowanie...

Karolina Pisarek o kwarantannie. Jej związek tylko się umacnia

Karolina Pisarek jest jedną z tych gwiazd, które bardzo mocno nawołują do tego, by na czas kwarantanny pozostać w domu. Namawia fanów do respektowania wszelkich zaleceń i doceniania czasu, jaki mogą spędzić z bliskimi. Modelka przechodzi przez kwarantannę u boku swojego ukochanego.

Karolina Pisarek o kwarantannie. Jej związek tylko się umacniaŹródło: East News
d39329i
d39329i

Karolina Pisarek przez dość długi czas trwała u boku modela Daniela Kenji Matsunagi. Choć relacja wystawiona była na działanie wielu czynników, które wcale jej nie służyły, ich miłość kwitła. Modelka latała do ukochanego, kiedy tylko mogła. Z boku wszystko wyglądało idealnie, a i sama Pisarek wielokrotnie podkreślała, że jest niezwykle szczęśliwa, będąc z takim mężczyzną. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy - relacja nie przetrwała próby czasu. Pisarek dość szybko wyleczyła złamane serce i oddała je kolejnemu wybrankowi. Wygląda na to, że ten związek czyni ją naprawdę szczęśliwą.

Monika Miller: "Przestałam wierzyć w miłość"

Karolina Pisarek zdaje sobie sprawę, że dla wielu kwarantanna jest naprawdę trudna. Niektórzy są sami, niektórzy czują, że ich związki nie przetrwają tej próby. Ona jednak nie zalicza się do żadnej z tej grup.

"Wszyscy mówią, że kwarantanna to duże wyzwanie dla związków. Ludzie nie mogą siebie znieść, dużo się kłócą i niektórzy nawet rozstają. Jestem szczęściarą, że mogę spędzić ten czas z osobą, która daje mi wiele spokoju. Sprawia, że czuję się kochana, potrzebna, doceniona oraz szanowana. Jestem wdzięczna, za przywrócenie mojego balansu, miłości i zaufania" - napisała niedawno.

d39329i

Takiego związku można pozazdrościć!

A jak wy spędzacie czas w domach? Doceniacie go podobnie jak Karolina Pisarek?

d39329i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39329i