Trwa ładowanie...
d2zrq8f

Karolina Pisarek całuje się z mężczyzną. Została przyłapana chwilę po rozstaniu

Karolina Pisarek szybko znalazła pocieszenie po ostatnim chłopaku. Teraz całuje się na jachcie z nowym wybrankiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Pisarek
Karolina Pisarek (Instagram.com)
d2zrq8f

Pod koniec 2019 r. media obiegła informacja o tym, że Karolina Pisarek i jej ukochany Daniel Kenji Matsunaga rozstali się. Według doniesień medialnych znany piłkarz, model i aktor nie potrafił dochować wierności. W związku z tym modelka postanowiła zakończyć tę relację.

- Partner Karoliny miał problemy z zachowaniem monogamii, dlatego ona zdecydowała się zakończyć tę relację. Poza tym związek na odległość na dłuższą metę jest męczący - mówił informator Pudelka.

ZOBACZ: Karolina Pisarek z bukietem kwiatów opuszcza TVN

Okazuje się, że Karolina Pisarek nie rozpacza po zerwaniu. Celebrytka właśnie bawi się w Miami w towarzystwie m.in. Sandry Kubickiej i kilku znajomych. Modelka wraz z przyjaciółmi wynajęła łódź, na której odbywała się impreza, a krótkie filmiki możemy zobaczyć na Instagramie gwiazdy.

d2zrq8f

Przy okazji jedna z osób bawiących się na łodzi uwieczniła, jak Karolina całuje się z tajemniczym mężczyzną. Nie widać dokładnie, kto to jest, ale modelka ewidentnie czuje się przy nim swobodnie. Pisarek szybko zapomniała o niepowodzeniach w poprzednim związku i postanowiła bawić się i szaleć.

Przeczytaj: Karolina Pisarek dopiero co rozstała się z chłopakiem. Sylwestra spędziła w towarzystwie innego mężczyzny

Na fotce nie widać też dokładnie twarzy dziewczyny, ale patrząc na fryzurę i kostium kąpielowy nie ma wątpliwości, że jest to właśnie uczestniczka "Top Model".

Myślicie, że Karolina Pisarek za chwilę ogłosi nowy związek?

  Instagram.com
(Instagram.com)
  Instagram.com
(Instagram.com)
d2zrq8f

Podziel się opinią

Share
d2zrq8f
d2zrq8f