Trwa ładowanie...

Karolina Pisarek o najgorszej podróży w życiu. Wracała do Polski aż 50 godzin

Chyba każdy wie, co to znaczy "trudna podróż". Niejednokrotnie zdarza się nam podróżować w różnych, często niekomfortowych warunkach. Karolina Pisarek i jej powrót z Miami przebijają te wszystkie historie. Jej podróż do Polski trwała aż 50 godzin.

Karolina Pisarek o najgorszej podróży w życiu. Wracała do Polski aż 50 godzinŹródło: ONS
d2mc8xv
d2mc8xv

Minęło już pięć lat od momentu, gdy Karolina Pisarek pokazała się na castingu do "Top Model". Urocza blondynka już wtedy zachwyciła nie tylko jurorów, ale i widzów programu. Stwierdzono wówczas nawet, że jej twarz warta jest milion dolarów. Co do jej urody nikt nie ma wątpliwości - Pisarek jest przepiękna. Delikatna buzia, okalające ją blond włosy, świetne ciało i niezwykle długie nogi - nie ma tu nic do zarzucenia. Polka pojawia się nawet w rankingu stu najpiękniejszych kobiet świata, wyprzedzając między innymi Arianę Grande. Mimo to Karolina nie dała się porwać w wir dążenia do wyimaginowanego ideału.

Karolina Pisarek podczas kwarantanny spowodowanej epidemią koronawirusa przebywała w Stanach wraz ze swoim ukochanym. Tęsknota za domem i bliskimi spowodowała, że modelka postanowiła wrócić do Polski. Oczywiście nie było to łatwe, jednak poziom trudności tej podróży był ciężki do przewidzenia. Na lotnisku w Miami Pisarek zapewniano, że po wylądowaniu w Amsterdamie będzie miała samolot do Polski. Rzeczywistość okazała się inna - w Holandii dowiedziała się, że lot ma odbyć się dopiero dwa dni później. Ostatecznie Karolina Pisarek odbyła podróż ze Stanów do Polski w 50 godzin. Do kraju wróciła autem.

Modelka dziękowała swoim fanom za ogrom życzliwości, jaki od nich otrzymała. Okazuje się, że obserwatorzy pisali do niej z propozycją pomocy - transportu lub też noclegu. "Nie ma słów, by wyrazić, jak bardzo jestem Wam wdzięczna za wszystko. Co jak co, ale my Polacy to potrafimy pomoc w potrzebie!" - napisała Karolina Pisarek. "Teraz tylko 2 tygodnie kwarantanny" - dodała.

d2mc8xv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mc8xv