Trwa ładowanie...
dn4upn1

Kasia Kowalska zagrała koncert w Ciechanowie. Sanepid zajął się sprawą

Miasto Ciechanów zostało ukarane grzywną. Czy Kasia Kowalska też poniesie konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego zachowania?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia Kowalska zagrała koncert w Ciechanowie
Kasia Kowalska zagrała koncert w Ciechanowie (East News)
dn4upn1

Kasia Kowalska od kilku tygodni jest na językach. Najpierw wokalistka wywołała burzę, kiedy okazało się, że jej córka nie chorowała na koronawirusa. Sama wokalistka prowadziła jednak taką narrację w mediach. Fani nie mieli wątpliwości, że 23-letnia Ola przebywa w szpitalu ze względu na pandemię.

Kiedy okazało się, że córka piosenkarki chorowała na coś zupełnie innego, internauci nie mieli dla niej litości. Kowalska w końcu nie wytrzymała.

- Bardzo wam współczuję. Wszyscy jesteśmy tacy zawiedzeni. No jak można w czasie epidemii jednego wirusa prawie umrzeć od innego. Przecież to niesprawiedliwe. Najpierw podejrzewają lekarze, że to ten, a później mówią, że nie ten, okropieństwo! Przecież teraz nasze łzy i modlitwy straciły na wartości - pisała na Instagramie gwiazda.

dn4upn1

ZOBACZ: Piotr Cugowski broni Kasi Kowalskiej i jej koncertu w Ciechanowie

To jednak nie wszystko! Kasia Kowalska wystąpiła w Ciechanowie. Na małej scenie miała zagrać koncert dla mieszkańców. Słuchacze mogli patrzeć na wokalistkę ze swoich okien i balkonów. Pod wpływem emocji piosenkarka zaprosiła jednak wszystkich pod scenę.

Niektórzy pokusili się i skorzystali z propozycji. Doszło do sytuacji niebezpiecznej i niezgodnej z aktualnymi wytycznymi. Prezydent Ciechanowa deklarował, że nie takie było założenie koncertu, a artystka została poinformowana o tym, jak powinien przebiegać koncert. Nie zastosowała się do zasad.

dn4upn1

Sanepid nałożył na miasto grzywnę. Czy artystce też coś grozi?

- Jeśli miasto Ciechanów przegra z sanepidem, nie może pociągnąć do odpowiedzialności pani Kowalskiej. Jeśli wygra, sanepid będzie musiał zwrócić Urzędowi Miasta zasądzoną karę. W takim przypadku miasto prawdopodobnie zrezygnuje z roszczeń wobec osób trzecich, np. pani Kowalskiej - wyjaśnia adwokat Piotr Schramm w rozmowie z "Fleszem".

dn4upn1

Podziel się opinią

Share

dn4upn1

dn4upn1