Trwa ładowanie...
d7rpy3l

Kasia Tusk dzieli się hotelowymi zdjęciami z Nicei. Fani skomentowali

Blogerka "Make Life Easier" ze względu na charakter pracy często bywa w rozjazdach. Tym razem w podróż po Francji zabrała swojego czworonożnego pupila, który jak zauważyli fani, ma całkiem królewskie życie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Portos to pies rasy springer spaniel
Portos to pies rasy springer spaniel (Instagram.com)
d7rpy3l

Tym razem Kasia pojechała do Nicei, gdzie noce spędzała w ekskluzywnych hotelach. Blogerka podzieliła się zdjęciem z takiego miejsca - z pięknego apartamentu w klasycznym stylu, z wielkim łożem do którego zaprosiła Portosa.

"Mam nadzieję, że przemiła obsługa hotelu Negresco nie zobaczy tego zdjęcia. Ale sami przyznajcie, że tamto posłanie było za małe" - napisała umieszczając jednocześnie dwa zdjęcia. Na jednym z nich pies pozuje na małym dywaniku, które obsługa najprawdopodobniej przygotowała dla pupila. Nie przewidzieli jednak, że takie łóżko nie zaspokoi wymagań przyjaciela blogerki.

Fani zareagowali natychmiastowo, choć komentarze były różne: "Też nie pozwoliłabym aby mój nowofundland, mój Maluszek najukochańszy spał bez posłania", "Kasiu, to najpiękniejsza relacja z podróży, jaką dobrej pory widziałam! ". Inna z fanek jednak dodała: "Obrzydza mnie trzymanie psów w łóżku, przecież psy chodzą po obsikanych trawnikach, brudnych chodnikach itd. Fuj. No chybaże Pani Kasia za każdym razem myje dokładnie psu łapy..."

d7rpy3l

Kasia jest typowym psiarzem i nie bierze tych komentarzy do serca. Na blogu często dzieli się zdjęciami w towarzystwie sympatycznego zwierzaka, który towarzyszy jej podczas codziennych aktywności.

   Instagram.com
d7rpy3l

Podziel się opinią

Share

d7rpy3l

d7rpy3l