Trwa ładowanie...

Kasia Tusk wsparła finansowo służbę zdrowia w obliczu koronawirusa

Kasia Tusk nie przeszła obojętnie obok rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa. Przy pomocy swojego sklepu internetowego zorganizowała zbiórkę pieniędzy na rzecz służby zdrowia.

Share
Kasia Tusk wsparła finansowo służbę zdrowia w obliczu koronawirusaŹródło: East News, fot: East News
d3t60la

Koronawirus zmienił życie ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Większość obywateli przebywa w domach. Zamknięto placówki oświatowe i kulturalne. Co więcej, biskupi zwolnili wiernych z obowiązku osobistego udziału w niedzielnych mszach świętych.

Koronawirus. Zakazano imprez masowych. Gwiazdy przekładają koncerty

Pandemia koronawirusa zmieniła nie tylko organizację wydarzeń publicznych, ale wtargnęła przede wszystkim w codzienność ludzi. Służba zdrowia robi, co może, by pomagać w leczeniu obywateli i przestrzegać ich przed ryzykownymi zachowaniami. Ale to nie wystarcza.

d3t60la

Kasia Tusk postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce.

"W geście solidarności do końca niedzieli 10% wartości każdego zamówienia w sklepie www.mlecollection.com zostanie przekazana na zbiórkę siepomoaga.pl, która zbiera pieniądze na sprzęt szpitalny niezbędny do pracy podczas pandemii koronawirusa" - czytamy w oświadczeniu Kasi Tusk na jej InstaStory.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com, fot: Instagram

W trakcie nagrywania relacji, Kasia wykazała się nie lada dystansem do samej siebie. Zwróciła uwagę na to, że mówi do swoich obserwatorów z brudną bluzką. Dla fanów blogerki była to także okazja, żeby zobaczyć jej córeczkę. Zresztą zobaczcie sami:

Instagram.com
Źródło: Instagram.com, fot: Instagram

Kasia Tusk pochwaliła się na koniec, że w zaledwie dwie godziny uzbierała aż 10 tys. zł!

Instagram.com
Źródło: Instagram.com, fot: Instagram

Szanujemy tę inicjatywę!

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d3t60la
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t60la