Trwa ładowanie...
d2ulf46

Katarzyna Skrzynecka odpowiada na krytykę internauty. Celna riposta

Katarzyna Skrzynecka chudnie w oczach. Za to jej mąż walczy z internautami, którzy sugerują mu, że przytył. W jego obronie stanęła aktorka, która zamknęła dyskusję jedną celną ripostą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Skrzynecka broni męża
Katarzyna Skrzynecka broni męża (ONS.pl)
d2ulf46

Katarzyna Skrzynecka przeszła prawdziwą metamorfozę. Aktorka zrzuciła już kilkanaście kilogramów i zapowiada, że to dopiero początek zmian. Przy okazji regularnie publikuje na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, na których chwali się efektami diety. Każda z fotek szczuplejszej gwiazdy robi w sieci furorę.

ZOBACZ WIDEO: Skrzynecka twierdzi, że nie jest królową kiczu. Ma swoją teorię

d2ulf46

Ostatnio aktorka opublikowała zdjęcie z premiery musicalu "Rock of Ages" w Teatrze Syrena. Tego wieczoru towarzyszył jej mąż, którego obecność, jak się okazało, wzbudziła nie lada emocje. Wszystko przez jeden szczegół.

Jeden z internautów dopatrzył się nadprogramowych kilogramów u kulturysty. "Oj, brzuszek u pana Marcina się pojawia" - napisał. Nie trzeba było długo czekać na reakcję Skrzyneckiej. Aktorka, ze znanym sobie poczuciem humoru, odpowiedziała jedynie: "Tak. Ciążowy". Tyle wystarczyło, by uciszyć krytyka. Proste, prawda?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d2ulf46

d2ulf46
d2ulf46