ycipk-11vjjb

Katarzyna Skrzynecka odpowiada na krytykę internauty. Celna riposta

Katarzyna Skrzynecka chudnie w oczach. Za to jej mąż walczy z internautami, którzy sugerują mu, że przytył. W jego obronie stanęła aktorka, która zamknęła dyskusję jedną celną ripostą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Skrzynecka broni męża
Katarzyna Skrzynecka broni męża (ONS.pl)
ycipk-11vjjb

Katarzyna Skrzynecka przeszła prawdziwą metamorfozę. Aktorka zrzuciła już kilkanaście kilogramów i zapowiada, że to dopiero początek zmian. Przy okazji regularnie publikuje na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, na których chwali się efektami diety. Każda z fotek szczuplejszej gwiazdy robi w sieci furorę.

ZOBACZ WIDEO: Skrzynecka twierdzi, że nie jest królową kiczu. Ma swoją teorię

ycipk-11vjjb

Ostatnio aktorka opublikowała zdjęcie z premiery musicalu "Rock of Ages" w Teatrze Syrena. Tego wieczoru towarzyszył jej mąż, którego obecność, jak się okazało, wzbudziła nie lada emocje. Wszystko przez jeden szczegół.

Jeden z internautów dopatrzył się nadprogramowych kilogramów u kulturysty. "Oj, brzuszek u pana Marcina się pojawia" - napisał. Nie trzeba było długo czekać na reakcję Skrzyneckiej. Aktorka, ze znanym sobie poczuciem humoru, odpowiedziała jedynie: "Tak. Ciążowy". Tyle wystarczyło, by uciszyć krytyka. Proste, prawda?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-11vjjb

ycipk-11vjjb
ycipk-11vjjb