Trwa ładowanie...
d45rsp8

Katarzyna Skrzynecka chudnie pod czujnym okiem męża

Jedna z najzgrabniejszych polskich aktorek wraca do formy sprzed lat. Katarzyna Skrzynecka rzuciła sobie wyznanie: stracić 20 kg. Na razie idzie jak burza!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Skrzynecka w tym roku skończy 49 lat
Katarzyna Skrzynecka w tym roku skończy 49 lat (ONS.pl)
d45rsp8

W sieci od kilku dni robią furorę wakacyjne zdjęcia 48-letniej Kasi Skrzyneckiej. Aktorka wraz z rodziną urlopuje w Grecji, o czym skrzętnie informuje na swoim profilu na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Skrzynecka: "Nie jestem królową kiczu!"

Szczególnym zainteresowaniem cieszy się jej fotka w bikini. Trudno się dziwić, bo Skrzynecka wygląda na niej obłędnie. A przypomnijmy, że jeszcze do niedawna tak nie było.

d45rsp8

Gwiazda "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" od kilku lat zmagała się ze zbędnymi kilogramami. Co w pewnym momencie zaczęło jej naprawdę doskwierać. Skąd więc taka nagła zmiana? Jak pisze "Super Express", Skrzynecka rzuciła sobie wyzwanie i postanowiła zrzucić 20 kg.

Oczywiście pod okiem specjalisty, którego ma w domu - jej mąż Marcin Łopucki jest trenerem personalnym i maniakiem zdrowego odżywiania.

Jak wylicza tabloid, Skrzynecka odstawiła mięso, a w jej jadłospisie zaczęły królować warzywa, chude ryby i owoce morza, które stopniowo włącza do diety. Pierwsze 14 kg wyparowały w ciągu zaledwie 8 tygodni.

Obecnie Katarzyna Skrzynecka jest na etapie minus 17 kg, ale już jest pewne, że to na pewno nie koniec. Przecież nie od dziś wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia.

d45rsp8

Podziel się opinią

Share

d45rsp8

d45rsp8