Trwa ładowanie...

Kate i William przyłapani. Księżna nie chciała czułości męża?

Świąteczna atmosfera chyba nie udzieliła się jeszcze Kate i Williamowi. Wzięli udział w nagraniu dla BBC, a teraz w sieci krąży kilkusekundowy urywek, na którym widać, jak Kate strząsa dłoń męża z ramienia.

Share
Kate i William przyłapani. Księżna nie chciała czułości męża?
Źródło: BBC - screen
djfdaob

Para książęca wzięła udział w programie specjalnym BBC, "A Berry Royal Christmas". Prowadziła go ulubiona autorka książek kulinarnych i prezenterka telewizyjna rodziny królewskiej, Mary Berry. Księżna żartowała ostatnio, że pierwszym słowem małego Louisa było właśnie "Mary". Urywki z programu od kilku dni krążą w internecie, ale to szczególnie jeden z parą książęcą niesie się w internecie najmocniej.

Zobacz: Księżna Kate zażądała specjalnego miejsca dla swoich sukienek w samolocie

"Daily Mail" pokazał fragment, na którym widać, jak Kate i William siedzą blisko siebie i rozmawiają żywo z gośćmi. W którymś momencie William wyciąga dłoń i już prawie dotyka Kate w ramię, gdy ta zaczyna się wiercić. Kate strząsnęła dłoń męża, a kamery to uchwyciły.

djfdaob

Księżna być może szybko zrozumiała, że będzie to źle wyglądać, bo zaczęła się wiercić, tak jakby ten gest był zupełnie przypadkowy.

Możecie zobaczyć ten moment także na nagraniu dziennikarki "Independent".

Cóż, może i Kate nie chciała celowo odtrącić męża, ale krótki klip można interpretować jako małżeńską niechęć. W mediach społecznościowych pojawiły się szybko komentarze, że gest Kate wypadł dziwnie. Pojawiają się też opinie, że BBC mogło wyciąć ten krótki fragment, wtedy nie byłoby nawet domysłów.

djfdaob

Prawdą jest, że Kate i William niemal nigdy nie okazują sobie publicznie czułości. Ze świecą szukać zdjęć, na których widać, jak para trzyma się za ręce. Było to już tematem niezliczonych dyskusji. Według ekspertów od etykiety nie jest to kwestią królewskiego protokołu. Nie ma takich zapisów, które zabraniałyby małżonkom okazywania sobie czułości.

Kate i William podczas uroczystości i innych oficjalnych wyjść nie trzymają się za ręce, bo nie uczestniczą w tych wydarzeniach prywatnie. Są w pracy.

Wyjątki robią tylko wtedy, gdy są gdzieś razem czysto prywatnie. A że nie ma tak wielu okazji, by mogli być przy tym fotografowani... Plotki w związku z tym krążą.

djfdaob

Podziel się opinią

Share
djfdaob
djfdaob