Trwa ładowanie...

Jej gest wiele znaczył. Obserwatorzy o zachowaniu Kate

Podczas pogrzebu księcia Filipa dwaj bracia byli widziani razem po raz pierwszy od marca 2020 roku. Scena ich swobodnej rozmowy była bacznie obserwowana.

Share
Księżna Kate wie, jak ważna jest dla Williama więź z Harrym
Księżna Kate wie, jak ważna jest dla Williama więź z Harrym
d3bu8ph

W orszaku pogrzebowym Harry nie szedł ramię w ramię ze swoim bratem, między nimi był ich kuzyn. Nie siedzieli także razem w ławie w kaplicy. Dopiero po zakończonej mszy stało się coś, na co wszyscy czekali. Zamiast do aut członkowie rodziny królewskiej udali się pieszo do pałacu.

To w trakcie tej drogi William, Harry i Kate znowu szli ramię w ramię, rozmawiali jak dawniej. Pierwszy raz od roku kamery uchwyciły taką scenę.

d3bu8ph

Caroline Graham, redaktorka Daily Mail, zauważa, że w tej niezwykle delikatnej sytuacji łączniczką byłą żona Williama, księżna Kate.

"Harry podszedł do brata i jego żony, chwilę rozmawiali. Wtedy Kate cofnęła się o parę kroków i pozwoliła braciom rozmawiać we dwójkę, zostawiając ich samych."

Wiadomo, że Harry chce wrócić do żony i syna w USA, więc nie zagości w Londynie na długo, ale możliwe, że ten krótki czas pomoże budować nowy ład w rodzinie.

d3bu8ph

Tę scenę zobaczycie na wideo:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3bu8ph

Podziel się opinią

Share
d3bu8ph
d3bu8ph