Trwa ładowanie...

Katie Price ma problem z synem. Niepełnosprawny chłopiec waży ponad 180 kg

Katie Price ma pięcioro dzieci. Najstarsze, syn o imieniu Harvey, cierpi z powodu niepełnosprawności - 18-latek bardzo słabo widzi, ma autyzm i zespół Pradera-Williego. To właśnie ze względu na ostatnią przypadłość waży o wiele za dużo - ponad 180 kg. Jego mama nie wie, co robić.

Katie Price z synemKatie Price z synemŹródło: Instagram
d2ty1pm
d2ty1pm

42-letnia celebrytka wcześnie założyła rodzinę. Wybrankiem Katie Price był Peter Andre. W 2002 r. para doczekała się syna. Chłopiec urodził się niepełnosprawny, ale gwiazda telewizji zapewniła mu odpowiednią opiekę. Później do Harveya dołączyła czwórka młodszego rodzeństwa. Price rozwiodła się i ponownie wyszła za mąż, i znów rozwiodła, jednocześnie starała się udowodnić, że jest dobrą mamą dla całej piątki. Jednak wychowywanie Harveya okazało się trudnym zadaniem.

18-latek bardzo słabo widzi, ma autyzm, cukrzycę. Po urodzeniu wykryto u niego również zespół Pradera-Williego. To choroba genetyczna, która objawia się ogromną otyłością. Chorzy mają zmniejszone zapotrzebowanie energetyczne, jednocześnie wciąż czują głód. Gdy chłopak podrósł, pilnowanie jego diety stało się niewykonalne.

W jednym z niedawnych wywiadów Brytyjka wyznała, że nie radzi sobie z nastolatkiem. Chłopak potrafi jeść nawet zamrożoną pizzę, a gdy mama ostrzega go, mówiąc, że to niezdrowe, Harvey śmieje się.

- Za każdym razem, gdy go karmię, to go zabija. Mimo że to sprawia mu przyjemność, to jest okrutne z mojej strony - dodała.

d2ty1pm

Syn Price nosi rozmiar ubrań 7XL, co sprawia, że znalezienie właściwej garderoby graniczy z cudem. Jednak dla gwiazdy najgorsza jest świadomość, że jeśli chłopak nie schudnie, umrze.

Największe metamorfozy gwiazd

d2ty1pm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ty1pm