Trwa ładowanie...

Kazik i Wojtek Jabłoński z nową piosenką. Zabierają głos w sprawie afery Trójki

Kazik i Wojtek Jabłoński wypuścili nową piosenkę. Po aferze z radiową Trójką i piosenką "Twój ból jest lepszy niż mój" liderzy zespołu Kult zabrali głos w sprawie w swoim stylu. W mediach społecznościowych można posłuchać numeru "Powiedzcie, że kochacie nas".

Share
Kazik i Wojtek Jabłoński z nową piosenką. Zabierają głos w sprawie afery Trójki
Źródło: ONS.pl
d1c2ko3

Piosenka Kazika Staszewskiego "Twój ból jest lepszy niż mój" wygrała notowanie Listy Przebojów Trójki w piątek 15 maja. Jednak wyniki tamtego głosowania zostały unieważnione. Ze stacji zaczęli odchodzić dziennikarze, a utwór stał się hitem internetu, bijąc kolejne miliony wyświetleń w serwisie YouTube.

Wokalista postanowił zabrać głos w sprawie, wydając kolejny utwór. "Powiedzcie, że kochacie nas" można posłuchać na facebookowej stronie Wojciecha Jabłońskiego, drugiego z liderów zespołu Kult.

ZOBACZ TEŻ: Najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

Ze słów piosenki wynika, że Kazik docenia wsparcie, jakie otrzymał od wielu fanów, ale wciąż go potrzebuje. "Powiedzcie, że kochacie nas, potrzeba tego nam. Nie jutro, za rok, lecz teraz. Już ja was dobrze znam... Powiedzcie, że kochacie nas, inaczej nic nie znaczę. Chcemy kochani być przez was... Kochajcie nas ponad życie... Powiedzcie, że kochacie nas w ten nieprzyjemny czas" - śpiewa artysta.

d1c2ko3

W około godzinę od publikacji utworu sprawdziło go już kilkadziesiąt tysięcy osób.

Przypomnijmy, że Kazik w czerwcu zamierza wydać solowy album.

d1c2ko3

Podziel się opinią

Share
d1c2ko3
d1c2ko3