Trwa ładowanie...

Kevin Spacey poleciał na rozprawę prywatnym samolotem. W sądzie spędził 10 minut

Kevin Spacey pojawił się w sądzie, by wysłuchać oskarżeń o molestowanie nastolatka.

Kevin Spacey poleciał na rozprawę prywatnym samolotem. W sądzie spędził 10 minutŹródło: East News, fot: AP/Associated Press
d1jf8ez
d1jf8ez

Aktor chciał uniknąć stawienia się na rozporawie osobiście. Jako argument podawał odległość rozprawy od jego miejsca zamieszkania (sprawa odbywa się w sądzie w Nantucket, Massachusetts) oraz obawę, że jego obecność w sądzie wzmocni negatywną prasę. Prośba została odrzucona. Aktor przyleciał na miejsce prywatnym odrzutowcem.

Spacey jest oskarżony o napastowanie seksualne nastolatka. Miał upić, a później wykorzystać 18-letniego chłopaka.

Po wysłuchaniu zarzutów i otrzymaniu informacji od sędziego, że nie może kontaktować się z domniemaną ofiarą, Spacey opuścił sąd bez konieczności wpłacenia kaucji. Wszystko trwało około 10 minut

Kevin Spacey został oskarżony o molestowanie seksualne przez kilkudziesięciu mężczyzn, w tym 20 pracowników teatru Old Vic w Londynie, którego był dyrektorem artystycznym.

Jako pierwszy przeciwko laureatowi Oscara wystąpił amerykański aktor i artysta musicalowy Anthony Rapp. W związku ze skandalem producenci serialu "House of Cards" usunęli Spaceya z obsady.

d1jf8ez
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jf8ez