Trwa ładowanie...

Kim Kardashian i Kanye West mają kryzys? Poszło o opiekę nad dziećmi

Po raz kolejny doszło do konfliktu pomiędzy Kim Kardashian a Kanye’em Westem. Jak się okazało, raper zaniedbuje swoje dzieci

Share
Kim Kardashian i Kanye West mają kryzys? Poszło o opiekę nad dziećmiŹródło: Materiały prasowe
dv35qwy

Przymusowa kwarantanna spowodowana pandemią koronawirusa przyczynia się do wielu konfliktów małżeńskich. Do sprzeczki doszło również, po raz kolejny, w związku Kim Kardashian i Kanye’ego Westa. Z powodu izolacji celebrycka para musiała pozostać w domu z czwórką dzieci: 6-letnia North, 4-letni Saint, 2-letnia Chicago oraz mający rok Psalm. Najwidoczniej taki stan rzeczy nie do końca odpowiada znanemu raperowi.

"Kim czuje, że musi odpocząć od Kanye’ego. Na co dzień stara się być dobrą matką, angażuje się w amerykańskie prawo i swoich obowiązków zawodowych. Trudno poświęcić się temu wszystkiemu, jeśli Kanye nie pomaga jej tyle, ile powinien" - donoszą zagraniczne media.

ZOBACZ TAKŻE: ot16challenge2 - o co chodzi? Łona wszystko wyjaśnia

Źródło bliskie celebryckiej parze dodaje także, że Kanye West bardzo kontroluje swoją małżonkę. Kim Kardashian twierdzi bowiem, że jej mąż stara się na siłę narzucić jej swoje poglądy. Małżeństwo nie myśli jednak o rozstaniu. Amerykańska modelka cały czas zamierza walczyć o swój związek.

dv35qwy

"Mają więcej czas, by rozmawiać się o swoich uczuciach, dzieciach, jej karierze prawnej czy pomysłach biznesowych. Bardzo się stara, by jej rodzina się nie rozpadła. Szczególnie ze względu na dzieci" - czytamy.

dv35qwy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dv35qwy
dv35qwy