Trwa ładowanie...
d2tl5sf

Kim Kardashian i Kanye West wdali się w sprzeczkę. Poszło o wygląd gwiazdy

Kim Kardashian lubi zaskakiwać swoim wyglądem i kreacjami. Najwidoczniej przestało się to podobać Kanyemu Westowi, który niedawno nawrócił się na chrześcijaństwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kim Kardashian i Kanye West wdali się w sprzeczkę. Poszło o wygląd gwiazdy
Kim Kardashian i Kanye West wdali się w sprzeczkę. Poszło o wygląd gwiazdy (Getty Images)
d2tl5sf

Kim Kardashian znana jest z bardzo wyzywającego wizerunku. Gwiazda uwielbia eksperymentować z nietypowymi kreacjami, jednak możliwe, że niedługo będzie musiała tego zaprzestać. Kanye West ponownie odnalazł Boga, dlatego domaga się, by jego małżonka również kontrolowała swój styl ubierania się.

Podczas tegorocznej gali MET Kim Kardashian miała na sobie specyficzną kreację, która nawiązywała do mokrej sukienki ze słynnej sceny z Sofią Loren z filmu “Chłopiec na delfinie”. Stylizacja mocno podkreślała kobiece kształty Kim, co bardzo zirytowało jej męża.

- Zatem dzień przed galą przychodzisz do mnie i mówisz mi, że nie podoba ci się mój gorset? Jestem naprawdę przerażona. O czym ty w ogóle mówisz? Stworzyłeś mój wizerunek jako osoby seksownej i akceptującej siebie. A to, że jesteś właśnie w trakcie przemiany, nie oznacza, że ja jestem w tym samym miejscu, w którym ty się znajdujesz – mówiła zdenerwowana Kim.

d2tl5sf

W ciągu ostatnich miesięcy Kanye West bardzo skupił się na swoim rozwoju duchowym. Raper nawrócił się na chrześcijaństwo i jest aktywnym członkiem religijnej społeczności. Organizuje msze, gdzie również dyryguje chórem gospel.

ZOBACZ TAKŻE: Małolaty demolują sklepowe bramki na promocji butów Kanye Westa

d2tl5sf

Podziel się opinią

Share
d2tl5sf
d2tl5sf