Trwa ładowanie...

Kolęda Zenka Martyniuka to hit internetu. Ilu ludzi zobaczyło już teledysk?

Nowy utwór Zenka "Leć kolędo w świat" bardzo dobrze radzi sobie w sieci. Piosenka opublikowana zaraz przed Świętami Bożego Narodzenia jest obecnie jednym z najchętniej odtwarzanych filmików w Polsce w serwisie YouTube.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kolęda Zenka Martyniuka to hit internetu. Ilu ludzi zobaczyło już teledysk?Źródło: Youtube.com
d3p7a43
d3p7a43

W latach 90. disco polo było jednym z najpopularniejszych gatunków muzycznych w naszym kraju. Dyskotekowe hity z prostymi melodiami i mało wyszukanymi tekstami święciły triumfy na każdej imprezie. Choć wraz z nastaniem nowego milenium ten rodzaj muzyki zaczął większości kojarzyć się z tandetą, dziś znów wrócił do łask. Największe przeboje zespołów Bayer Full, Boys czy Weekend biją rekordy popularności w serwisie YouTube, regularnie trafiając na listy klipów z wielomilionowymi odsłonami. Podobny sukces może odnieść najnowsza piosenka Martyniuka "Leć kolędo w świat".

Premiera pastorałki disco polo miała miejsce 22 grudnia i do tej pory obejrzano ją już ponad 600 tys. razy. Fani zespołu Akcent są zachwyceni nowym nagraniem, co możemy zauważyć w komentarzach pod klipem.

- Najlepsza kolęda tego roku Panie Zenonie - napisała jedna z fanek.

d3p7a43

- Taka prawdziwa piosenka, ludzie gonią dzisiaj za dobrobytem, za dostatkiem, a nie potrafią docenić tego co mają - wyznał inny internauta.

Przypomnijmy, że Zenek Martyniuk w tym roku znów pojawi się na wielkiej scenie i wystąpi z innymi gwiazdami podczas Sylwestra TVP w Zakopanem. Myślicie, że zaśpiewa swoją pastorałkę?

Zobacz też: Martyniuk skromnie o sobie: "To miłe, że fani nazywają mnie królem disco polo. Mają prawo!"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3p7a43
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3p7a43