Trwa ładowanie...
d3dwn6v

Kolejne wyznanie ojca Meghan Markle. Porównuje rodzinę królewską do sekty

Thomas Markle udzielił już wielu niefortunnych wywiadów brytyjskim tabloidom. Teraz po raz kolejny zaatakował rodzinę królewską, mówiąc, że są jak scjentolodzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Meghan Markle z ojcem
Meghan Markle z ojcem (East News)
d3dwn6v

Rodzina Meghan Markle bardzo chętnie wykorzystuje zamieszanie wokół księżnej. Szczególnie wylewny jest jej ociec, który nie ma żadnych oporów, by zwierzać się tabloidom. Od czasu ślubu królewskiego Thomas Markle udziela wywiadów różnym mediom, mówiąc o tym, że nie ma kontaktu z córką. W tym tygodniu Thomas Markle powiedział w rozmowie z "The Sun", że rodzina królewska działa "jak scjentolodzy".

"Są albo jak scjentolodzy, albo rodzina Stepfordów" - powiedział, odnosząc się do rodziny królewskiej. "Jeśli usłyszą, że ktoś coś mówi, po prostu zamykają drzwi" - dodał.

d3dwn6v

Markle zwierzył się też, że nie ma możliwości skontaktowania się z córką. "Chciałbym, aby moja relacja z Meghan była taka jak ojca i córki, tak jak było zawsze". Uprzedził, że jeśli książę Harry i Meghan Markle będą mieli dziecko, chce być obecny w jego życiu jako dziadek.

Nic nie wskazuje na to, by stosunki między rodziną królewską a ojcem księżnej Sussex miały się poprawić. Przypomnijmy, że w ubiegłym miesiącu mężczyzna odbył dziewięciogodzinną rozmowę z Daily Mail, podczas której powiedział m.in. że księżna Diana "nie była idealna".

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3dwn6v

Podziel się opinią

Share
d3dwn6v
d3dwn6v