Trwa ładowanie...
d1mpa33

Thomas Markle znów upokarza Meghan. "Mam to gdzieś, czy Harry się do mnie odezwie"

Thomas Markle jest dla księżnej Sussex źródłem wielu kłopotów. Tym razem udzielił wywiadu, w którym mówi o Dianie i księciu Harrym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Thomas Markle urwał kontakt z córką Meghan
Thomas Markle urwał kontakt z córką Meghan (East News)
d1mpa33

Rodzina Meghan Markle bardzo chętnie wykorzystuje zamieszanie wokół księżnej. Szczególnie wylewny jest jej ociec, który nie ma żadnych oporów, by udzielać wywiadów brytyjskim tabloidom. W ostatnim z nich bardzo krytycznie wyraził się na temat rodziny królewskiej. Jego zdaniem to pod wpływem przedstawicieli monarchii Meghan odcięła się od ojca.

- Sprawiają, że Meghan traktuje swojego ojca w sposób, którego matka Harry'ego, księżna Diana, brzydziła się najbardziej. Nie o to walczyła. Choć mówi się, że to ona zmieniła rodzinę królewską, nie była idealna. Koniec końców była jedną z nich. I nie obchodzi mnie, czy Harry kiedykolwiek się do mnie odezwie. Mam to gdzieś, przeżyję - powiedział w wywiadzie.

d1mpa33

Kłopoty z Thomasem Markle zaczęły się, gdy na kilka dni przed ślubem swojej córki zaaranżował sesję z paparazzi w Wielkiej Brytanii. Zaraz przed ceremonią okazało się, że ojciec panny młodej będzie jednak nieobecny. Rzekomo miało być to spowodowane atakiem serca. Źródło z bliskiego otoczenia księżnej twierdzi jednak, że "problemy ze zdrowiem" i operacja Thomasa Markle były kłamstwem wymyślonym po to, by uniknąć skandalu. Zachowanie ojca Meghan jest dworowi królewskiemu wyjątkowo nie na rękę. Takie wypowiedzi, jak ostatnia o Dianie, z pewnością nie pomogą mu się wkupić w łaski królewskiej rodziny.

d1mpa33

Podziel się opinią

Share

d1mpa33

d1mpa33