Trwa ładowanie...
daip1e2
News

Kora rozlicza się z polską polityką. Według niej Kaczyński jest "wielkim narodowym psujem", a winą za rządy PiS-u obarcza PO, nazywając ją "tchórzami"

Wszystko wskazuje na to, że Kora czuje się coraz lepiej. Artystka, która od 2013 roku zmaga się z nowotworem, ponownie wróciła do pracy i na swoją ukochaną scenę muzyczną, dodatkowo Jackowska ma wystąpić również w filmie. Piosenkarka, która słynie z ostrego i dosadnego języka, udzieliła w ostatnim "Newsweeku" mocnego wywiadu, w którym rozlicza się z polską polityką. Kora nie zostawiła suchej nitki na Jarosławie Kaczyńskim, dostało się również opozycji, którą nazywa "tchórzami i kabotynami".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kora
Kora (ONS.pl)
daip1e2

Jackowska zawsze miała wyraziste poglądy i często wypowiadała się na tematy polityczne. Obecna sytuacja polityczna w Polsce, w której władzę sprawuje PiS, jest dla artystki spełnieniem najgorszego snu._ - Nie ma się co martwić, porządzą jeszcze trzy lata, no, w najgorszym razie siedem - to dla mnie jest jak policzek, jak zbrodnia na moim umyśle (...). Trzy lata? Gdybym dziś wiedziała, że tyle jeszcze pożyję, to skakałabym na księżyc_ – powiedziała Kora w rozmowie z "Newsweekiem".

Kora AKPA
Kora

Piosenkarka otwarcie mówi, że to choroba nowotworowa najbardziej zmieniła jej życie, jednak spory wpływ na jej samopoczucie mają również rządy PiS._ - Partia zawłaszcza państwo. To niszczenie mojego szczęścia na finiszu życia. Tego wszystkiego, w co wierzyłam i na co pracowałam_ – mówi w rozmowie z tygodnikiem.

Jackowska ubolewa, że wizerunek naszego kraju został poważnie nadszarpnięty, a winę za to ponosi Jarosław Kaczyński, który według wokalistki jest "wielkim narodowym psujem". - Mówimy, że jest inteligentny, czyta książki. No może i czyta, ale inteligentny człowiek nie niszczy dobra i piękna. Nie hołduje brzydocie – ocenia Kora.

daip1e2

Była wokalistka Manamu zauważa również, że winę za dopuszczenie Prawa i Sprawiedliwości do rządów ponosi opozycja z PO na czele. Artystka nazywa posłów Platformy Obywatelskiej "tchórzami, oportunistami, koniunkturalistami i kabotynami". Dostało się również liderom Nowoczesnej i KOD-u, którzy nie wykorzystali potencjału. - Przebita dętka reprezentowana przez "alimenciarza i casanovę" - powiedziała Jackowska o Ryszardzie Petru i Mateuszu Kijowskim. Według artystki, poprzedni rząd był gorszy od PiS i był "najmniej czułym ze wszystkich w wolnej Polsce".

Jak myślicie, Jackowska ma rację? Czy ten wywiad wywoła burzę?

kora na panie "Must be the music" Materiały prasowe
kora na panie "Must be the music"
listopad 2014, Must be the music - Fina��, Kora AKPA
listopad 2014, Must be the music - Fina��, Kora
daip1e2

Podziel się opinią

Share

daip1e2

daip1e2