Trwa ładowanie...
d4fu1dp

Koronawirus. Daniel Majewski snuje refleksje

Koronawirus na wiele tygodni zdominował nasze życie. Przeorganizował codzienność, spowolnił nasze tempo. Stał się również powodem do refleksji, której podejmuje się wiele znanych osób. Jedną z nich jest Daniel Majewski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel Majewski zabrał głos w sprawie koronawirusa.
Daniel Majewski zabrał głos w sprawie koronawirusa. (Instagram.com, Fot: Instagram.com/deynn)
d4fu1dp

Daniel Majewski na stałe wszedł do celebryckiego świata w momencie, gdy związał się z Deynn. Choć początkowo nie wzbudzał ani sympatii, ani też zaufania obserwatorów, wszystko z czasem uległo zmianie. Afery, w których on i jego ukochana grali kluczowe role z prędkością światła rozchodziły się wśród internautów. Nie służyło to wizerunkowi Majewskiego, który szybko stał się jedną z najmniej lubianych i najbardziej hejtowanych postaci polskiego internetu. Przyszedł jednak czas na pobudkę, Daniel i Marita wprowadzili w swoje życie sporo zmian. Teraz para jest naprawdę lubiana i ma wielu życzliwych obserwatorów.

Daniel Majewski ma to do siebie, że lubi zabierać głos w sprawach aktualnie ważnych. Od początku, gdy koronawirus zaczął obejmować swoim zasięgiem coraz większe obszary, Majewski swoimi czynami i wypowiedziami zyskiwał w oczach fanów.

d4fu1dp

Z biegiem czasu konsekwentnie publikował swoje wypowiedzi. "Wciąż wiele osób nie rozumie co oznacza #zostanwdomu. To nie jest żart, zabawa czy kampania społeczna... nie widuję się z kurierami, do sklepu chodzę tuż przed zamknięciem w masce, rękawiczkach, kapturze, czapce. Siedzę w domu, sprzątam, nagrywam, spędzam z wami tyle czasu online, ile mogę. Nie widuję się z babcią, która też z nikim się nie widuje, więc teoretycznie nikt z nas nie ryzykuje spotkaniem, ale wciąż słuchamy się zaleceń i zostajemy w domu!".

Daniel Majewski wraz z Deynn stosują się do wszelkich zaleceń. A wy wychodzicie z domu tylko wtedy, kiedy naprawdę musicie?

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

d4fu1dp

Podziel się opinią

Share

d4fu1dp

d4fu1dp