Trwa ładowanie...

Koronawirus. Doda wietrzy spisek

Doda to kolejna z gwiazd, które mają spore grono odbiorców, a które nie zdają sobie sprawy z tego, że szerzenie różnych teorii dotyczących koronawirusa, może być naprawdę szkodliwe. Wokalistka nie do końca wierzy w stan epidemii.

Koronawirus. Doda wietrzy spisekŹródło: ONS
df6654b

Koronawirus w bardzo krótkim czasie zmienił życie każdego. W mniejszym lub większym stopniu wszyscy odczuli jego skutki. Ludzie chorują, umierają, tracą pracę, odwołują wszelkie plany. Nie da się zaprzeczyć, że COVID-19 zbiera żniwo w każdej postaci i z całą pewnością jest czymś, przed czym powinniśmy się chronić. Jednak, jak w przypadku wielu innych kwestii, znajdują się i tacy, którzy negują problem. Twierdzą, że szczepionki są szkodliwe, a ich składy podejrzane, że Ziemia jest płaska, a sieć 5G to ostateczna próba przejęcia całkowitej kontroli nad społeczeństwem. Są również i tacy, według których koronawirus to jedynie spisek politycznych elit.

Tego typu teorie i mądrości głoszone przez pojedyncze, przeciętne osoby, nie stanowią raczej większego powodu do zmartwień. Gorzej, gdy podobnymi przemyśleniami chwalą się osoby publiczne, które przecież nie puszczają swoich słów w powietrze. Fani często na ślepo przyjmują to, co mówią ich idole. Do jednej z tych gwiazd, które podważają istnienie problemu, należy Doda. Rabczewska od kilku dni publikuje na Instagramie treści, które zaprzeczają powadze sytuacji. I choć wśród wielu komentarzy zdarzają się głosy oburzenia, to jednak znaczna większość obserwatorów przytakuje swojej idolce.

Posługując się znanym cytatem, Doda próbuje uświadomić swoją publikę. Myślicie, że treści, które gwiazda udostępnia są szkodliwe czy może jednak nie ma się czym przejmować?

df6654b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
df6654b