Trwa ładowanie...
d33ae8x

Koronawirus. Katarzyna Glinka dodaje otuchy fanom

Katarzyna Glinka nie przeszła obojętnie wobec pandemii koronawirusa. Aktorka dodała rozczulające zdjęcie, przekazując kilka ciepłych słów swoim wielbicielom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Glinka jest w zaawansowanej ciąży
Katarzyna Glinka jest w zaawansowanej ciąży (East News, Fot: East News)
d33ae8x

Koronawirus zmienił życie ludzi nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Większość obywateli przebywa w domach. Zamknięto placówki oświatowe i kulturalne. Co więcej, biskupi zwolnili wiernych z obowiązku osobistego udziału w niedzielnych mszach świętych. Katarzyna Glinka nie załamuje rąk. Próbuje wykorzystać czas pandemii na budowanie relacji z bliskimi. Aktorka pochwaliła się nawet na swoim profilu na Instagramie poruszającym zdjęciem z synem.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Julia Kamińska: Nie marzę o ślubie!

"Przesyłamy wam słońce spokój i pozytywną energię! Wykorzystujemy czas. Po prostu jesteśmy razem. Trzymajcie się ciepło!" - czytamy pod fotką.

Partner Katarzyny Glinki, Jarosław Bieniecki, także pochwalił się rodzinną sielanką. Na zdjęciu, które wrzucił, aktorka pokazuje ciążowy brzuszek. Trudno się nie wzruszyć.

d33ae8x

"Ze świata i z biznesu wieści średnie... Więc cieszymy się tym, co mamy" - czytamy w opisie pod fotką.

Przypomnijmy, że Katarzyna Glinka zwierzyła się na początku tego roku, że spodziewa się drugiego dziecka. Aktorka ma już syna Filipa z małżeństwa z Przemysławem Gołdonem.

d33ae8x

Podziel się opinią

Share
d33ae8x
d33ae8x