Trwa ładowanie...
dmqevf8

Koronawirus. Siostra Toma Hanksa pierwszy raz komentuje sytuację brata

Sandra Hanks Benoiton pierwszy raz odniosła się do doniesień o bracie zakażonym koronawirusem. Siostra gwiazdora mieszka od lat we Włoszech, więc i ona przechodzi teraz kwarantannę wraz ze swoją rodziną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koronawirus. Tom Hanks wyszedł już ze szpitala. Siostra komentuje
Koronawirus. Tom Hanks wyszedł już ze szpitala. Siostra komentuje (Instagram.com)
dmqevf8

Tom Hanks był pierwszą światową gwiazdą, u której zdiagnozowano koronawirusa. Razem z żoną przebywa cały czas w Australii, ale od kilku dni mogą cieszyć się nieco większą wolnością. Opuścili szpitalną izolatkę i w tej chwili przechodzą kwarantannę w wynajętym domu. Tymczasem we Włoszech w zamknięciu żyje siostra Hanksa, Sandra. Kobieta skomentowała ostatnie doniesienia i powiedziała o swojej sytuacji.

Zobacz: Koronawirus. Mateusz Gessler o pomocy rządu. "Państwo jest po to, żeby pomagać"

Z Sandrą Hanks Benoiton rozmawiali dziennikarze "Daily Mail". - Rozmawiałam ze swoim bratem. Nie jest w świetnym stanie, ale jest OK - przyznała. - Czy jestem w szoku? Nie, jest aktorem, a nie bogiem. Ale opieka medyczna w Australii jest dobra - dodała uszczypliwie.

dmqevf8

Sandra jest najstarsza w rodzeństwie Hanksów. Jest pisarką. W 2016 roku przeniosła się z rodziną do Włoch, gdzie teraz podobnie jak reszta obywateli przechodzi przymusową kwarantannę w związku z bardzo trudną sytuacją kraju w obliczu pandemii.

- Jesteśmy na prowincji Pordenone, godzinę drogi na północ od Wenecji. Blokada trwa do 3 kwietnia, na tę chwilę. Zobaczymy, co stanie się potem - mówi Sandra.

- Wszystko jest u nas dobrze, siedzenie w domu to dla nas nie problem, a społeczność jest wspaniała. Cieszę się, że tu jestem. Niesamowite jest to nastawienie ludzi. Natomiast USA i Wielka Brytania strasznie sobie nie radzą - skomentowała, nawiązując do tego, że spore grono osób w tych państwach nie przejęło się zaleceniami o odizolowaniu się od innych ludzi.

dmqevf8

Co ciekawe, "Daily Mail" przy okazji dowiedział się, że amerykański rząd błędnie zinterpretował ostatnie doniesienia o Tomie Hanksie. Podobno doszło do nieporozumienia i urzędnicy mieli dostać komunikat, że aktor... zmarł z powodu koronawirusa.

"Daily Mail" podaje, że prezydent Trump ponoć szykował się już do ogłoszenia tej smutnej informacji na Twitterze. Pracownicy ambasady USA w Australii w pośpiechu kontaktowali się z medykami ze szpitala, w którym przebywał Hanks, by potwierdzić, że wszystko jest z nim dobrze. Zapewniono urzędników, że stan zdrowia Hanksa i jego żony Rity się poprawia.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na facebookowym profilu Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

dmqevf8

Podziel się opinią

Share

dmqevf8

dmqevf8