Trwa ładowanie...
d2fmf6m

Koronawirus w Polsce. Dla Małgorzaty Pieczyńskiej to będzie niewesoła Wielkanoc

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany milionom Polaków. Także Małgorzacie Pieczyńskiej, która na święta nie zobaczy męża.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Pieczyńska z mężem na premierze serialu "Nielegalni"
Małgorzata Pieczyńska z mężem na premierze serialu "Nielegalni" (ONS.pl)
d2fmf6m

Te święta będą na pewno wyjątkowe, nie da się ukryć. Miliony z nas nie spotkają się na wielkanocnym śniadaniu z bliskimi, których często nie widujemy na co dzień. Chodzi o nowe obostrzenia rządu i zakaz przemieszania się. Wszystko w imię walki z pandemią koronawirusa w Polsce.

Nadzwyczajne środki ostrożności pokrzyżowały też plany Małgorzacie Pieczyńskiej. Aktorka "M jak miłość" od wielu lat dzieli życie między Polskę i Szwecję, gdzie mieszka jej mąż.

ZOBACZ TEŻ: Tadeusz Chudecki stracił szwagra przez koronawirusa

W najnowszym wywiadzie dla "Na żywo" Pieczyńska opowiedziała o sytuacji, w jakiej się znalazła.

d2fmf6m

- Pierwszy raz od 33 lat będziemy świętować oddzielnie – mój mąż w Szwecji, ja w Polsce. Nie mam jak do niego dotrzeć - zdradza Pieczyńska.

Jak w takim razie będą wyglądały jej święta?

- Spędzę je w Warszawie razem z tatą, który ma 87 lat. On upiecze pasztet, bo to jego popisowe danie, ja zrobię sernik i mazurka. […] Może te ograniczenia sprawią, że jeszcze bardziej poczujemy, jak jesteśmy ważni dla siebie…

Aktorka zdradziła też, że w marcu mieli razem z mężem wybrać się w podróż życia, którą zawsze przekładali.

d2fmf6m

- Walizki stały już spakowane. […] wszystko było już dopięte na ostatni guzik. No cóż… "Jak chcesz rozśmieszyć Pana Boga, to opowiedz mu o swoich planach…".

21-09-2019 Gdynia
44. Festiwal Polskich Filmow Fabularnych Gdynia
foto: Daniel Wysocki/ONS ONS.pl
21-09-2019 Gdynia 44. Festiwal Polskich Filmow Fabularnych Gdynia foto: Daniel Wysocki/ONS

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

d2fmf6m

Podziel się opinią

Share

d2fmf6m

d2fmf6m