Trwa ładowanie...
d233xfn

Małgorzata Pieczyńska rozdzielona z mężem. Wszystko przez koronawirusa

Małgorzata Pieczyńska nieoczekiwanie będzie musiała zostać dłużej w Polsce. Z powodu zamknięcia granic aktorka została rozdzielona ze swoim mężem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Pieczyńska nie może być przy mężu
Małgorzata Pieczyńska nie może być przy mężu (ONS.pl)
d233xfn

Koronawirus dał się we znaki już praktycznie każdemu. Z dnia na dzień na całym świecie rośnie liczba zakażonych osób, a także ofiar śmiertelnych. Z powodu panującej pandemii polski rząd postanowił zamknąć granice kraju, by zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Decyzja władz miała też niefortunny wpływ na życie prywatne niektórych gwiazd.

ZOBACZ TAKŻE: Pieczyńska bawi się w coacha: "Szczęście to stan umysłu"

Jedną z takich osób jest Małgorzata Pieczyńska, która na co dzień mieszka w Szwecji. Aktorka regularnie odwiedza Polskę w celach zawodowych. Tym razem jednak z powodu zamknięcia granic będzie musiała pozostać na dłużej w swoim ojczystym kraju.

d233xfn

Niestety mąż Pieczyńskiej, Gabriel Wróblewski, został w Szwecji i nie wiadomo, kiedy małżeństwo będzie miała okazję, by zobaczyć się ponownie. Ostatni raz widzieli się na początku marca.

- Codziennie rozmawiamy z mężem przez telefon, a wieczorem prowadzimy dłuższą rozmowę. Nie wiem, kiedy się zobaczymy. Z jednej strony chciałabym być z Gabrysiem w Sztokholmie, ale z drugiej strony nie mogę zostawić taty, który ma 87 lat. Nie mogę obarczać sąsiadek ani dalszej rodziny obowiązkami. Moja siostra mieszka w Szwajcarii, nie może przylecieć i mnie wymienić. Sytuacja jest patowa - powiedziała Pieczyńska w rozmowie z “Faktem”.

Pieczyńska nie narzeka jednak na nudę. Aktorka spędza czas z ojcem, robi mu zakupy, gotuje i chodzi na spacery. Z kolei jej mąż w tym czasie przebywa w Sztokholmie, gdzie zajmuje się domem.

d233xfn

Podziel się opinią

Share

d233xfn

d233xfn