Trwa ładowanie...

Królowa Elżbieta na koniu. Pierwsze zdjęcia monarchini od wybuchu pandemii

Królowa Elżbieta izolację spędziła w zamku Windsor. Nie występowała publicznie i nie została ani razu sfotografowana. Ostatnio sfotografowano ją, kiedy jeździła konno.

Share
Królowa Elżbieta na koniu. Pierwsze zdjęcia monarchini od wybuchu pandemii
Źródło: Getty Images
d16nl3w

Kiedy pod koniec marca Wielka Brytania ogłosiła lockdown z powodu pandemii koronawirusa, królowa Elżbieta wycofała się z życia publicznego. Zanim to jednak zrobiła wygłosiła do narodu orędzie ku pokrzepieniu serc.

- Zwracam się do was w czasie, który staje się coraz trudniejszy, gdy życie naszego kraju zostało zakłócone. Te zakłócenia przyniosły części nas ból, wielu - kłopoty finansowe, a wszystkim - ogromne zmiany w życiu codziennym - mówiła.

ZOBACZ: Kwarantanna źle wpływa na związek Kate i Williama?

Monarchini wyraziła też wdzięczność dla służby zdrowia.

d16nl3w

- Wasza ciężka praca zbliża nas do powrotu do bardziej normalnych czasów. (...) Pocieszmy się, że choć być może wiele jeszcze będziemy musieli znieść, lepsze dni powrócą. Znów będziemy z naszymi przyjaciółmi, znów będziemy z naszymi rodzinami. Znów się spotkamy.

Teraz, ponad miesiąc od wprowadzenia obostrzeń, pojawiły się pierwsze zdjęcia królowej Elżbiety. Przez cały ten czas monarchini przebywała w zamku Windsor, ale do tej pory nie ukazały się jej żadne fotki.

W miniony weekend królowa Elżbieta wybrała się na przejażdżkę konną w Home Park. Na Twitterze pojawiły się zdjęcia z tej wyprawy. Zobaczcie!

d16nl3w

Podziel się opinią

Share
d16nl3w
d16nl3w