Trwa ładowanie...

Krzysztof Chromiński zaoferował pomoc. Aktor będzie dokarmiać potrzebujących w czasie pandemii koronawirusa

Krzysztof Chromiński zaproponował potrzebującym pomoc. Aktor zadeklarował, że jeśli ktoś nie ma za co zjeść i nakarmić rodziny, postara się załatwić wszystkie niezbędne produkty.

Share
Krzysztof Chromiński zaoferował pomoc. Aktor będzie dokarmiać potrzebujących w czasie pandemii koronawirusa
Źródło: Facebook.com
d3xj78e

Krzysztof Chromiński, aktor kojarzony m.in. z filmem Patryka Vegi "Polityka", zaoferował pomoc potrzebującym w czasie pandemii koronawirusa. Zauważył, że teraz wielu ludzi może stracić pracę i środki do życia, przez co nie wiedzą, czy wyżywią rodzinę. Dlatego zaproponował, że przygotuje posiłki lub przekaże odpowiednie produkty.

"Jeśli martwisz się o to, że ty lub twoje dziecko nie może zjeść śniadania lub obiadu, napisz do mnie bez strachu, poczucia winy lub wstydu. Zrobię co w mojej mocy, aby pomóc. Gotowany posiłek, pudełko płatków, mleko, chleb, cukier, dżem, cokolwiek by nie było, dołożę wszelkich starań, aby pomóc" - zadeklarował w poście na Facebooku.

ZOBACZ TEŻ: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Aktor uważa, że w obecnej sytuacji wszyscy powinniśmy sobie pomagać, dlatego też zachęca innych do podjęcia podobnych działań.

"Nie czuj się zakłopotany, ponieważ wszyscy czasem potrzebujemy pomocy i jesteśmy teraz w tym razem" - czytamy we wpisie Chromińskiego.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d3xj78e

Podziel się opinią

Share
d3xj78e
d3xj78e