Trwa ładowanie...

Krzysztof Krawczyk znów zagra z Trubadurami!

Szykuje się wielki powrót kultowego zespołu.

Krzysztof Krawczyk znów zagra z Trubadurami!Źródło: AKPA
d4fd9uu
d4fd9uu

Nie ma chyba osoby, która nie zna, przynajmniej ze słyszenia, takich hitów jak "Przyjedź, mamo, na przysięgę", „Krajobrazy” czy „Kim jesteś”. Ich twórcami byli członkowie Trubadurów: m.in. Krzysztof Krawczyk, Marian Lichtman, Sławomir Kowalewski, Jerzy Krzemiński, Bogdan Borkowski i Ryszard Poznakowski. Na przełomie lat 60. i 70. tworzyli oni prawdziwą supergrupę.

Krzysztof Krawczyk rozstawał się z zespołem dwukrotnie. W 1973 roku, kiedy wydał własną płytę, oraz w 1976 roku, tuż po nagraniu wspólnego albumu i zakończeniu trasy koncertowej. Wtedy też rozpoczęła się jego wielka solowa kariera, która trwa do dzisiaj.

Jak donosi „Fakt”, Trubadurzy znów zagrają w starym składzie. Marian Lichtman zdradził dziennikowi, że Krawczyk dołączy do koncertu z okazji 50-lecia istnienia grupy. Szykuje się jubileusz pięćdziesięciolecia i Krzysztof będzie nas wspierał podczas koncertu. A potem co się urodzi? Tego jeszcze nie wiemy, ale na pewno coś się urodzi. Koncert zaplanowany jest na przełom kwietnia i maja - powiedział Lichtman.

Podobno za występ Trubadurzy otrzymać mogą nawet 50 tysięcy złotych.

AKPA
Źródło: AKPA
d4fd9uu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fd9uu