Trwa ładowanie...
d3020w8

Syn królowej ma milionowe długi. Kupił willę, ale nie zapłacił

Książę Andrzej i Sarah Ferguson nie są małżeństwem od 24 lat, ale ciągle utrzymują bliski kontakt. Teraz wiążę ich też wielomilionowy dług do spłacenia za willę w Szwajcarii. Właściciel wciąż nie otrzymał całej sumy i chce iść do sądu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sarah Ferguson ciągle trzyma się blisko byłego męża
Sarah Ferguson ciągle trzyma się blisko byłego męża (Getty Images)
d3020w8

Syn królowej Elżbiety II nie ma dobrej passy. Cały czas jest zamieszany w aferę pedofilską i handel żywym towarem, a teraz doszły jeszcze poważne problemy finansowe. Książę Andrzej zawsze lubił żyć ponad stan, co w końcu może się na nim zemścić. Jak podają brytyjskie media, Andrzej zalega ze spłatą 5 mln funów (26 mln zł) właścicielowi luksusowej willi w Szwajcarii, którą kupił do spółki z byłą żoną.

Obejrzyj: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Andrzej i Sarah Ferguson rozwiedli się w 1996 r., ale cały czas spotykali się przy różnych okazjach. Co roku wyjeżdżali na narty z dwiema córkami, stąd też pomysł na kupno willi w szwajcarskim Verbier. Do transakcji doszło w 2014 r., ale jak podaje francuskojęzyczna gazeta "Le Temps", byli małżonkowie ciągle nie wpłacili całej kwoty.

d3020w8

Zobacz także: Książę Andrzej pogrążony przez świadka. Widział go z seks-niewolnicą

 Getty Images
(Getty Images)

Za willę z siedmioma sypialniami, sauną, basenem i tarasem mieli zapłacić 13 mln funtów (68 mln zł). Sprzedawca nieruchomości wciąż czeka na 5 mln funtów, choć po doliczeniu odsetek należy mu się teraz 6,7 mln funtów (35 mln zł). Podobno stracił już cierpliwość i zlecił swoim prawnikom wkroczenie na ścieżkę sądową.

- Możemy potwierdzić, że istnieje spór między dwoma podmiotami. Szczegóły umowy są przedmiotem tajnego porozumienia i zapobiegają dalszym dyskusjom – mówiła mediom osoba z otoczenia Andrzeja.

d3020w8

Podziel się opinią

Share
d3020w8
d3020w8