Trwa ładowanie...
d3020w8

Książę Andrzej lansuje się na pomaganiu? Nieudolnie!

Skompromitowany członek rodziny królewskiej pomaga szpitalowi. Zdjęcia trafiły na Instagram, więc trudno uwierzyć w czyste intencje księcia Andrzeja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Andrzej i Sarah Ferguson
Książę Andrzej i Sarah Ferguson (Instagram.com)
d3020w8

Książę Andrzej jest oskarżony o przestępstwa na tle seksualnym wobec Virginii Giuffre, z którą miał się widywać w latach 1999-2002. Ofiara była wówczas nieletnia. Wszystko aranżował Jeffrey Epstein, ale książę twierdzi, że zupełnie nie pamięta spotkania, podczas którego miało dojść do zbliżenia z dziewczyną.

Prokuratura bada historię Epsteina, skazanego za pedofilię, jego kontakty, klientów oraz ile dziewczyn namówił na takie spotkania. O tym, że widywał się z księciem Andrzejem i dopinał szczegóły jego spotkań z nastolatkami, powszechnie wiadomo.

Przez ten kompromituący skandal książę Andrzej, syn królowej Elżbiety "został poproszony" w listopadzie 2019 roku, by nie pełnił oficjalnych obowiązków. Dla monrachii najlepiej by było, gdyby Andrzej w ogóle zniknął z pola widzenia mediów i opinii publicznej.

d3020w8

Tymczasem wraz z byłą żoną Sarah Ferguson zaangażował się w przygotowywanie paczek dla lokalnego szpitala. Cała ta czynność została uwieczniona na wielu fotografiach i opublikowana na Instagramie.

Tom Bower, autor biografii członków rodziny, uważa, że książę Andrzej nie powinien o sobie przypominać w tym trudnym czasie.

"To żałosne, by wykorzystywać pandemię, by tylko wkraść się ponownie w łaski".

d3020w8

Co więcej, ludzie zwracają uwagę, że ani książę, ani była księżna nie zachowują podstawowych środków ostrożności: żadne z nich nie ma na sobie rękawiczek jednorazowych. Dają fatalny przykład!

d3020w8

Podziel się opinią

Share
d3020w8
d3020w8