Trwa ładowanie...
doc7194

Książę Andrzej wpuścił modelkę do pałacu. Prawda wyszła na jaw po 20 latach

Książę Andrzej sprawcą kolejnego skandalu. Okazuje się, że kilka miesięcy przed wykorzystywaniem nastolatki syn królowej miał romans z pewną modelką. Zabrał ją na randkę do Pałacu Buckingham i pozwalał jej na wszystko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej i Caprice mieli krótki romans 20 lat temu
Andrzej i Caprice mieli krótki romans 20 lat temu (Getty Images)
doc7194

O księciu Andrzeju mówi się ostatnio głównie w kontekście wykorzystywania nastoletniej Virginii Roberts Guiffre w 2000 r. Syn królowej Elżbiety wszystkiego się wypiera, ale na jego wizerunku pojawiła się kolejna rysa. Wszystko przez romans z modelką, aktorką i osobowością telewizyjną Caprice Bourett, z którą miał dwumiesięczny romans tuż przed poznaniem 17-letniej Virginii.

Obejrzyj: Ewa Minge "W łóżku z Oskarem": Nie każda modelka to k..wa

Jak podaje "The Sun", Andrzej i młodsza od niego o 12 lat Caprice poznali się na imprezie. Książę zaprosił później nową znajomą do Pałacu Buckingham i złamał wszelkie standardy obowiązujące członków rodziny królewskiej. Co prawda oprowadzanie gości po Pałacu nie jest zabronione, ale o wszystkim muszą wiedzieć ludzie królowej.

doc7194

Andrzej przemilczał wizytę Caprice i przez lata tylko oni wiedzieli, że książę pozwolił jej siadać na tronie królowej.

Andrzej i Caprice mieli krótki romans 20 lat temu Caprice w 2001 r./Getty Images
Andrzej i Caprice mieli krótki romans 20 lat temu

Modelce wpadła też w oko dekoracyjna misa. Poprosiła Andrzeja, czy może ją "ukraść" dla swojej mamy na pamiątkę. Książę nie miał nic przeciwko.

Caprice była z wizytą u Andrzeja dwukrotnie. Przez dwa miesiące spotkali się na zaledwie kilku randkach, ale nie zbudowali żadnej trwałej relacji. Wszystko przez Denise Martell, amerykańską masażystkę, którą Caprice zapoznała z księciem krótko po ich romansie. Martell i Andrzej przypadli sobie do gustu i związali się na 10 lat.

doc7194

Podziel się opinią

Share

doc7194

doc7194