ycipk-3s02cj

Książe Harry i Meghan Markle coraz bardziej narażają się rodzinie królewskiej

Książe Harry i Meghan Markle mają poważne plany na przyszłość. Pogorszeniu również ulegają ich stosunku z pozostałymi członkami rodziny królewskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Harry i Meghan Markle zmieniają bieg historii. Złamali zakaz brytyjskiego dworu
Książę Harry i Meghan Markle zmieniają bieg historii. Złamali zakaz brytyjskiego dworu (ONS.pl)
ycipk-3s02cj

Według najnowszych spekulacji Książę Harry i Meghan Markle planują przeprowadzkę. Para myśli nawet o wyprawie do Afryki, gdzie zamierza osiąść na stałe. Wcześniej miałaby zamieszkać w Stanach Zjednoczonych.

Z najnowszych doniesień wynika również, że Harry i Meghan są cały czas skłóceni z Williamem i Kate. Druga z par wykreśliła ich nawet ze swojej Królewskiej Fundacji. Kolejnym sygnałem, który świadczy o złych stosunkach pomiędzy dwiema parami, jest reakcja Harry’ego i Meghan na zaproszenie przez królową do Balmoral. Początkowo mieli odwiedzić babcię pod warunkiem, że w tym samym czasie nie będzie tam Williama i Kate. Oficjalne źródła jednak dementują te pogłoski.

Meghan i Harry już wcześniej narazi się rodzinie królewskiej. Kilkukrotnie łamali bowiem dworskie konwenanse m.in. nie chcieli udziału nadwornego fotografia podczas chrzcin Archiego.

ycipk-3s02cj

ZOBACZ TAKŻE: Księżna Meghan opowiedziała o tym, jakim dzieckiem jest Archie

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3s02cj

ycipk-3s02cj
ycipk-3s02cj