Trwa ładowanie...

Książe Harry i Meghan Markle coraz bardziej narażają się rodzinie królewskiej

Książe Harry i Meghan Markle mają poważne plany na przyszłość. Pogorszeniu również ulegają ich stosunku z pozostałymi członkami rodziny królewskiej.

Share
Książe Harry i Meghan Markle coraz bardziej narażają się rodzinie królewskiej
Źródło: ONS.pl
da2gclw

Według najnowszych spekulacji Książę Harry i Meghan Markle planują przeprowadzkę. Para myśli nawet o wyprawie do Afryki, gdzie zamierza osiąść na stałe. Wcześniej miałaby zamieszkać w Stanach Zjednoczonych.

Z najnowszych doniesień wynika również, że Harry i Meghan są cały czas skłóceni z Williamem i Kate. Druga z par wykreśliła ich nawet ze swojej Królewskiej Fundacji. Kolejnym sygnałem, który świadczy o złych stosunkach pomiędzy dwiema parami, jest reakcja Harry’ego i Meghan na zaproszenie przez królową do Balmoral. Początkowo mieli odwiedzić babcię pod warunkiem, że w tym samym czasie nie będzie tam Williama i Kate. Oficjalne źródła jednak dementują te pogłoski.

da2gclw

Meghan i Harry już wcześniej narazi się rodzinie królewskiej. Kilkukrotnie łamali bowiem dworskie konwenanse m.in. nie chcieli udziału nadwornego fotografia podczas chrzcin Archiego.

ZOBACZ TAKŻE: Księżna Meghan opowiedziała o tym, jakim dzieckiem jest Archie

da2gclw

Podziel się opinią

Share
da2gclw
da2gclw