Trwa ładowanie...
d6zj5n9

Książę Louis pójdzie do przedszkola. Tyle kosztuje nauka w prestiżowej szkole

Dwoje starszych dzieci Kate i Williama na dniach wróci do szkoły. Czy mały Louis, który w kwietniu świętował drugie urodziny, do nich połączy? Brytyjska prasa twierdzi, że książę pójdzie do przedszkola za kilka miesięcy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Louis rośnie jak na drożdżach
Książę Louis rośnie jak na drożdżach (Getty Images)
d6zj5n9

W tym tygodniu 7-letni książę George i 5-letnia księżniczka Charlotte wracają do szkoły. Brytyjska prasa zastanawia się, czy Louis, który w kwietniu świętował drugie urodziny, pójdzie w ślady starszego rodzeństwa. Jeśli tak, książęca para najprawdopodobniej pośle małego księcia do żłobka w styczniu 2021 r.

Gdy książęca rodzina mieszkała w Norfolk, a George miał 2,5 roku, zaczął uczęszczać do Westacre Montessori School. Jego siostra była w podobnym wieku, gdy posłano ją w 2018 r. do prywatnego prestiżowego przedszkola Willcocks w Londonie.

Książę Louis skończył 2 lata i pójdzie niedługo po przedszkola ONS.pl
Książę Louis skończył 2 lata i pójdzie niedługo po przedszkola (ONS.pl)

Pałac Kensington nie potwierdził jeszcze, gdzie Louis rozpocznie naukę. Najprawdopodobniej książę, podobnie jak jego starsza siostra Charlotte, pójdzie do Willcocks, które znajduje się o rzut kamieniem od londyńskiego domu Kate i Williama.

d6zj5n9

Obecnie George i Charlotte uczęszczają do Thomas Battersea w południowo-zachodnim Londynie. W tej placówce przyjmowane są dzieci od 4 lat. Zgodnie z obowiązującymi zasadami, za każde kolejne dziecko Kate i William płacą niższe czesne. Za naukę George'a opłata wynosi prawie 37 tys. zł za semestr, natomiast edukacja Charlotte to już koszt ok. 32 tys. zł.

Nauka Luisa zgodnie z zasadami wyniesie niecałe 31 tys. zł za semestr. Jeśli jeszcze tego nie obliczyliście na palcach, spieszymy z pomocą. Czesne za semestr trojga książęcych dzieci będzie wynosić ok. 100 tys. zł.

Książę William z dziećmi ONS
Książę William z dziećmi (ONS)

Kate zdradziła, jak Charlotte i George zwracają się do Williama

d6zj5n9

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d6zj5n9

Podziel się opinią

Share
d6zj5n9
d6zj5n9