Trwa ładowanie...
d4biw4l

Książę William i Kate Middleton mają konflikt małżeński? Pojawiły się nowe informacje

Zagraniczne media donoszą, że pogorszyły się relacje między księciem Williamem a Kate Middleton. Jak się okazuje, fani rodziny królewskiej raczej nie mają powodu do obaw.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę William i Kate Middleton mają konflikt małżeński? Pojawiły się nowe informacje
Książę William i Kate Middleton mają konflikt małżeński? Pojawiły się nowe informacje (PAP)
d4biw4l

Kilka dni temu zagraniczne media informowały, że u książęcej pary nie dzieje się najlepiej. Wszystko za sprawą pewnego nagrania, na którym widać, jak księżna Kate odrzuca rękę męża, który próbuje ją objąć.

"Entertainment Tonight" znalazło wytłumaczenie tej zagadkowej sprawy. Okazało się, że książęca para zawarła między sobą umowę, na mocy której zobowiązani są ograniczyć czułości w miejscach publicznych.

- Para, w przeciwieństwie do księcia Harry'ego i Meghan Markle, stara się ograniczyć czułe obejmowanie podczas publicznych imprez, ponieważ to oni będą królem i królową. Bardzo rzadko przecież zdarza się, że Kate kładzie na przykład dłoń na kolanie Williama. (...) Kate miała świadomość, że była rejestrowana przez wiele kamer i po prostu chciała pozostać profesjonalistką. Para jest szczęśliwa, to jest ich dobry czas, oboje są oddani rodzinie - donosi serwis.

d4biw4l

Tym razem pojawiły się kolejne niepokojące doniesienia, jakoby William i Kate mieli udać się osobnymi samochodami na święta brytyjskiej rodziny królewskiej. Również i ta sytuacja została szybko wyjaśniona. Książę William wraz z synem musieli bowiem pojawić się w Pałacu Buckingham pół godziny wcześniej ze względu na specjalne wydarzenie.

ZOBACZ TAKŻE: Księżniczka Charlotte ma nową obsesję. William się wygadał

d4biw4l

Podziel się opinią

Share

d4biw4l

d4biw4l