Trwa ładowanie...
d2ykkd7

Książę William i księżna Kate pokazali dom. To bardzo rzadkie!

Cambridge'owie opublikowali zdjęcie na swoim oficjalnym instagramowym koncie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kate i William w swoim domu
Kate i William w swoim domu (Instagram.com)
d2ykkd7

Rodziny królewskie zazwyczaj publikują tzw. kartki świąteczne, czyli swoje oficjalne zdjęcia z kilkoma słowami życzeń zdrowia i radości. W tym roku William i Kate postanowili odejść od tej tradycji i pokazać coś innego. To ma bardzo symboliczne znaczenie.

Kate wraz z mężem i dziećmi od jakiegoś czasu przebywają w domowej izolacji w posiadłości Anmer Hall w Norfolk. Zdjęcie domu z żółtymi żonkilami w pierwszym planie ma przypominać o tym, o czym wszyscy musimy dzisiaj pamiętać - najlepszą pomocą dla służby zdrowia i sposobem na to, by pozostać bezpiecznym, jest domowa izolacja. Oczywiście o wiele łatwiej się jej poddać, gdy czyjś dom jest letnią luksusową posiadłością.

W tym roku George, Charlotte i Louis, czyli trójka pociech Williama i Kate zobaczą swoich dziadków i prababcię jedynie na ekranie komputera. Jednak na pewno nie będą mogli narzekać na nudę. Przepastne ogrody wokół posiadłości są świetnym placem zabaw.

d2ykkd7

Tymczasem kilka dni temu książę wraz z księżną spotkali się z dziećmi i ich nauczycielami ze szkoły, która opiekuje się pociechami pracowników służby zdrowia, dostawców i sprzedawców. Spotkanie odbyło się online.

W Wielkiej Brytanii jest już ponad 60 tys. przypadków zarażenia koronawirusem. To oznacza, że rząd ani myśli o tym, żeby poluzować obostrzenia. Brytyjczycy muszą siedzieć w domu. Tyczy się to wszystkich, którzy mogą sobie na to pozwolić. Rozdzieleni członkowie rodziny królewskiej nie wychodzą ze swoich domów. Swoje obowiązku wypełniają online lub przez telefon.

d2ykkd7

Podziel się opinią

Share
d2ykkd7
d2ykkd7