Trwa ładowanie...

Księżna Kate była szykanowana w szkole. "Strasznie ją nękano"

Kate nie miała lekko. Zanim stała się pewną siebie i uwielbianą przez tłumy księżną, była szkolnym pośmiewiskiem. Rówieśnicy mieli wiele zastrzeżeń do panny Middleton.

Księżna Kate była szykanowana w szkole. "Strasznie ją nękano"Źródło: ONS.pl
d471b4k
d471b4k

Kate jako nastolatka uczęszczała do prestiżowej szkoły dla dziewcząt Downe House. Nauka w placówce wiele ją kosztowała - dosłownie i w przenośni. Za każdy rok rodzice panny Middleton płacili 22 tys. funtów. Przyszła księżna nie czuła się w szkole jednak zbyt komfortowo.

Choć bardzo dobrze się uczyła, nie spędzała z rówieśnikami wolnego czasu. Nie w głowie były jej też randki ani imprezy ze znajomymi. Szybko okazało się, że odstawała od grupy.

- To była świetna szkoła, ale trzeba było umieć walczyć o swoje. Kate została klasową ofiarą - zdradziła jedna z byłych uczennic Downe House w książce "Kate. Księżna Cambridge".

ZOBACZ WIDEO: "Konflikt między Meghan i Kate świetnie napędza media"

Kate nie pasowała do swoich rówieśników. Była skromna, wycofana, a z domu wyniosła tradycyjne wychowanie. Błyskawicznie trafiła na celownik znacznie bardziej wyluzowanych koleżanek. Koleżanki z klasy zaczęły jej dokuczać, zabierać książki i przezywać. Gdy przychodziła pora lunchu, Middleton siedziała sama przy stoliku.

d471b4k

- Strasznie ją nękano. Wyglądała chudo, blado i miała bardzo mało pewności siebie - dodała inna uczennica w rozmowie z "Daily Mail".

Słowa dawnych koleżanek Kate potwierdza również dyrektorka Downe House.

- Takie przypadki się zdarzają. Dziewczęta lubią tworzyć grupy i potrafią być okrutne dla osób, które do nich nie należą. Błyskawicznie wyłapują z tłumu słabsze koleżanki, robią z nich swoje ofiary. Z przykrością muszę przyznać, że Kate nie czuła się w szkole szczęśliwa - czytamy na "Daily Mail".

d471b4k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d471b4k