Trwa ładowanie...
d2ep9oe

Książę William i księżna Kate uchodzą za idealne małżeństwo. Nie zawsze w ich związku było kolorowo

Nic tak nie rozgrzewa fanów rodziny królewskiej, jak plotki na ich temat. Po latach za sprawą książki wyszło na jaw, że Kate zerwała z księciem Williamem. I miała ku temu powód. Nie byle jaki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate i książę William dla wielu są wzrorem do naśladowania
Księżna Kate i książę William dla wielu są wzrorem do naśladowania (East News, Fot: East News)
d2ep9oe

Księżna Kate oraz książę William uchodzą za idealną parę, której życie usłane jest różami na królewskim dworze. Przestrzegajac rygorystycznego protokołu dyplomatycznego są zawsze bardzo zachowawczy i unikają wszelkiego rodzaju skandali. Trudno wyobrazić sobie, że między nimi są jakiekolwiek zgrzyty. A jak się okazuje... były. Sporo rzeczy wyszło za sprawą książki "Kate. Księżna Cambridge", na którą powołuje się "Party".

I o ile skandale w roli głównej z Meghan są już na porządku dziennym, rewelacje z Kate i Williamem ciekawią jeszcze bardziej.

ZOBACZ TAKŻE: Królowa Elżbieta zakończy konflikt Meghan i Kate? "Doszło do konfrontacji" (KLIKA PUDELKA)

Trzeba zaznaczyć, że skandale w roli głównej z Kate i Williamem to rzadkość. Od 2011 roku są małżeństwem, zanim jednak zdecydowali się na formalizację swojego związku, przeszli "dramaty". Nie wszystko było takie piękne, jak mogłoby się wydawać.

Kiedy nie byli jeszcze małżeństwem, Kate mieszkała w Londynie a William pełnił służbę w wojsku. W związku z tym tylko czasami był na miejscu u ukochanej. Jak wynika z publikacji, kiedy jednak wracał, wybierał imprezy i towarzystwo innych roznegliżowanych pań. W pewnym momencie do mediów trafiły zdjęcia, gdzie książe dotyka półnagą kobietę. Jak można się domyślić, był to cios poniżej pasa. Takie zachowanie nie spodobało się Kate i doprowadziło do rozstania.

d2ep9oe

Kryzys - jak widać - przezwyciężli. Dziś funkcjonują jako szczęśliwe małżeństwo, które dla wielu jest przykładem.

d2ep9oe

Podziel się opinią

Share

d2ep9oe

d2ep9oe